Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš
plný úväzok

Elektronik pivovaru - Veľký Šariš

Charakteristika pozície
Do nášho pivovaru vo Veľkom Šariši hľadáme Elektornika, ktorý bude mať na starosti elektroúdržbu našich výrobných zariadení na oddelení stáčania.

Pozíciu obsadzujeme ako zástup počas dlhodobej PN.

Náplň práce
• Vykonáva opravy a nastavenia elektrického zariadenia vo výrobe
• Zabezpečuje prevádzku a údržbu výrobného zariadenia
• Rieši okamžité technické výpadky a poruchy
• Vykonáva softwarové a hardwarové úpravy alebo zmeny na montážnej linke
• Vypracúva technickú dokumentáciu a zaznamenáva jej zmeny
• Zúčastňuje sa na inovačných projektoch na modernizáciu nových technológií
• Navrhuje a vykonáva komplexné riešenia pre zlepšenie výrobných procesov podľa požiadaviek výroby
• Navrhuje úpravy a zmeny, pri ktorých spolupracuje s výrobných technikom a mechanikom na oddelení výroby
• Identifikuje elektrické poruchové stavy na linkách
• Zabezpečuje opravy a údržbu elektrických a elektronických zariadení
• Vykonáva kontroly a plánovanú údržbu na zariadeniach
• Kontroluje elektrické bezpečnostné systémy
• Programuje riadiace systémy PLC
• Vytvára a upravuje PLC programy cez Siemens Simatic (STEP 7) a TIA portál

Požiadavky na kandidáta
• SŠ vzdelanie s maturitou elektrotechnického smeru
• Znalosti HW a SW vybavenia PLC
• Prehľad o SW a programovaní produktu od spoločnosti Siemens Simatic S7
• Oprávnenie na vykonávanie prác na elektrických zariadeniach podľa vyhl. 508/2009 (pôvodná 718/2002)
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, schopnosť pracovať v tíme

Čo ponúkame
• Úväzok na 37,5 hod týždenne
• Prácu v medzinárodnej a spoločensky zodpovednej firme
• Dotované stravovanie priamo v priestoroch pivovaru
• Dovolenkový a vianočný bonus
• Birell na pracovisku zdarma
• Základná mzda od 880,- EUR brutto, jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta + príplatky podľa aktuálne odpracovaných zmien. Nárok na kvartálny bonus a firemné benefity.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3887285  Dátum zverejnenia: 6.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.