Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš
plný úväzok

Dispečer skladu

Charakteristika pozície
Zmenová koordinácia pohybu vozidiel v areáli pivovaru PP_SK a.s.. Určenie miesta vykládok obalov a nakládok hotových výrobkov so zameraním na čo najvyššiu efektivitu skladovacích procesov. Metodické riadenie a koordinácia skladníkov – vodičov VZV a vodičov dopravcov s cieľom dosiahnutia čo najkratšieho stráveného času vozidiel v areáli pivovaru.

Náplň práce
• Riadenie plynulej, ekonomickej a bezpečnej prevádzky vozidiel v areáli pivovaru;
• Zodpovednosť za prevádzkovú optimalizáciu pohybu kamiónov primárnej distribúcie, sekundárnej distribúcie a exportu v areáli pivovaru;
• Zodpovednosť za správne určenie miesta vykládky obalov a nakládky hotových výrobkov podľa dennej zásoby;
• Spracovanie dokladov pre jednotlivé vozidlá a vykonanie inventúr;
• Koordinácia prípravy vozidiel primárnej a sekundárnej distribúcie;
• Zastupovanie vedúceho zmeny;
• Komunikácia s dispečermi sekundárnej distribúcie, externého dopravcu, internými zástupcami centrálneho plánovania primárnej distribúcie, vedúcim zmien alebo pracovníkmi SBS, s externým skladom;
• Zaisťuje včasné vjazdy kamiónov do areálu podľa plánov nakládky a tým efektívne využitie eWM.

Požiadavky na kandidáta
• Stredoškolské vzdelanie, zameranie dopravné prípadne technické
• Prax v obore dopravy – výhodou
• Znalosť práce so SAPom a MS Office
• Základná znalosť problematiky dopravy
• Komunikatívnosť
• Dobrá orientácia v položkách a tovaroch, uskladnenie v jednotlivých skladoch
• Znalosť prepravných dokladov

Ponúkame:
• Prácu pre úspešnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
• Prepracovaný systém osobného a profesionálneho rozvoja
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátane zamestnaneckého piva a rôznych príspevkov
• Základná mzda od 900 EUR - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.
• Každý náš zamestnanec má tiež nárok na kvartalny bonus a firemné benefity

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3840958  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.