Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Senior Key Account Manager – moderný trh

Charakteristika pozície
Ste typ človeka, ktorý sa rád stará o obchodných partnerov a dokáže s nimi budovať dlhodobú spoluprácu? Pozeráte sa na veci cez čísla a analýzy? Chcete sa stať súčasťou spoločnosti, ktorá je na vlne úspechu? Pokiaľ áno, hľadáme práve Vás!
Do nášho obchodného OFF Trade tímu hľadáme šikovného a motivovaného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude riadiť predaj a spoluprácu so zverenými kľúčovými zákazníkmi spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s..

Náplň práce
• Zodpovednosť za implementáciu dlhodobých obchodných stratégií u zverených kľúčových zákazníkov.
• Zodpovednosť za tvorbu ročných obchodných plánov u zverených kľúčových zákazníkov.
• Zodpovednosť za prípravu a návrh obchodných podmienok, koordináciu a vedenie ročných vyjednávaní.
• Zodpovednosť za plnenie plánovaného obratu, dodržanie stanoveného limitu zliav a investícii.
• Plánovanie a riadenie promočných aktivít u zverených kľúčových zákazníkov a spolupodieľanie sa na koordinácii promočných aktivít medzi všetkými kľúčovými zákazníkmi.
• Pravidelné sledovanie a vyhodnocovanie kontrolných indikátorov (KPI) u jednotlivých kľúčových zákazníkoch a návrh aktivít na elimináciu disproporcií.
• Kontrola realizácie dohodnutých obchodných podmienok priamo na predajniach kľúčových zákazníkov
• Spolupodieľanie sa projektoch tvorby nových výrobkov a marketingových aktivít značiek, projektoch category manažmentu a trade marketingu.
• Implementácia dohodnutých aktivít v oblastiach revenue manažmentu a investícii.
• Komunikácia so zahraničnými kolegami, získavanie informácie, zdieľanie skúsenosti.

Požiadavky na kandidáta
• Vysokoškolské vzdelanie, ideálne ekonomický smer alebo manažment
• Min. 4 roky praxe v oblasti KA manažmentu
• Praktické znalosti procesov predaja a marketingu v FMCG
• Znalosti finančného manažmentu a analytické myslenie (P&L, finančné analýzy)
• Vyjednávacie, komunikačné a prezentačné zručnosti
• Orientácia na zákazníka a na dlhodobé vzťahy
• Nadšenie pre pivo a obchod
• Znalosť anglického jazyka - pokročilá úroveň
• Pokročilá znalosť programov MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook), SAP
• Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič

Ponúkame
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Práca v spoločensky zodpovednej firmy
• Samostatnosť, zodpovednosť - budete to Vy, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíte v realite.
• Príležitosti pre kariérny rast - prepracovaný systém školení a osobného rozvoja
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Základnú mzdu od 2150 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš vedúci predaja má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3809902  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.