Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Spišská Nová Ves
plný úväzok

Obchodný zástupca- Spišská Nová Ves a okolie

Charakteristika pozície

Chcete pracovať s pivnými produktmi, ktoré sú na východe Slovenka známe a ktoré majú všetci radi? Poznáte región a okolie mesta Košíc? Chcete sa podieľať na úspechu predaja našich pivných značiek ? Tak potom hľadáme práve Vás!
Spoločnosť Plzeňský Prazdroj hľadá nový obchodný talent na pozíciu Obchodného zástupcu pre retailový obchodný kanál OFF Trade (potraviny, supermarkety, hypermarkety) pre oblasť Košice a okolie.

Náplň práce

  • Zodpovednosť za predajné výsledky podľa stanovených predajných cieľov (pivný a nepivný sortiment)
  • Realizácia pravidelných osobných návštev pridelených zákazníkov
  • Udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov so zverenými zákazníkmi a aktualizácia databázy zákazníkov
  • Dodržiavanie zásad merchandisingu a umiestňovanie POS materiálu u zverených zákazníkov
  • Monitoring aktivít konkurencie v danej oblasti predaja
  • Príprava zmluvnej dokumentácie
  • Zabezpečovať objednávky a koordináciu dodania produktu, inštalácie a kontroly promočného zariadenia u zákazníka
  • Riadenie a kontrola pracovného výkonu pridelených dokladačov
  • Príprava reportov a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky na kandidáta

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Skúsenosti v oblasti predaja rýchloobrátkového tovaru ( FMCG) sú výhodou
  • Proklientska orientácia
  • Schopnosť počúvať, objavovať potreby zákazníkov a vedieť argumentovať v prospech našej obchodnej ponuky - výborné komunikačné a negociačné zručnosti
  • Schopnosť budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi
  • Orientácia na cieľ a profit
  • Komunikatívna osobnosť – schopnosť nájsť spoločnú reč a vychádzať s ľuďmi v náročných situáciách - vyjednávacie zručnosti
  • Pozitívny, proaktívny prístup
  • Znalosť programov MS Word a MS Excel, práca s PC
  • Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Ponúkame

  • Základnú mzdu od 1000 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš obchodný zástupca má tiež nárok na kvartálny bonus a firemné benefity.
  • Produkt, ktorý je radosť predávať
  • Prostredie medzinárodnej a úspešnej spoločnosti
  • Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
  • Príležitosti pre kariérny rast
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Balík firemných benefitov v rátane zamestnaneckého piva
  • Pracovnú zmluvu na zástup počas rodičovskej dovolenky

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3788720  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.