Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Topoľčany
plný úväzok

Špecialista centrálnej evidencie

Charakteristika pozície

Do nášho tímu v Topoľčanoch hľadáme zodpovedného a samostatného kolegu/gyňu na pozíciu Špecialista centrálnej evidencie. Ste detailista a práca s excelom Vám nerobí žiaden problém? Tak hľadáme práve Vás!

Náplň práce

• Vykonávanie údržby zákazníckych dát v systéme (založenie zákazníka do systému a následne jeho začlenenie do hierarchie, blokovanie/odblokovanie zákazníka, zmena zákazníckych dát napr. kontaktné údaje, bank.účet, časové okná…)
• Kontrola a zodpovednosť za správnosť identifikačných údajov zákazníka (IČO, DIČ, IČ DPH) na karte zákazníka podľa živnostenského a daňového registra
• Kontrola kompletnosti údajov v zadávacích pricing formulároch a následne zadávanie, zodpovednosť za správne zadanie zľavy do systému
• Aktualizácia (dopĺňa) zákazníkov v systéme
• Príprava kľúčových dát o zákazníkoch podľa špecifických požiadaviek interných zákazníkov
• Vystavovanie korekčných dokladov na zľavy
• Schvaľovanie systémových zákaziek
• Elektronická archivácia všetkých požiadaviek na zmenu zákazníckych dát v systéme
• Zastupovanie v rámci oddelenia v prípadoch PN, dovolenky, školení atď.
• Komunikácia a úzka spolupráca s internými zákazníkmi spoločnosti s cieľom zabezpečiť kvalitné a správne zadanie dát do systému
• Podieľanie sa na budovaní dobrého imidžu spoločnosti a celkovej spokojnosti zákazníkov

Požiadavky na kandidáta

• minimálne Stredoškolské vzdelanie – ekonomický smer výhodou
• skúsenosť v administratíve – výhodou
• precíznosť a dôslednosť, zmysel pre detail
• schopnosť riešiť zadané úlohy samostatne a efektívne s ohľadom na čas a ich logický sled, doťahovať ich do konca bez nutnosti priameho dohľadu
• schopnosť efektívne komunikovať a porozumieť potrebám kolegov z rôznych tímov
• znalosť MS Office podmienkou (najmä pokročilá znalosť Excel)
• znalosť práce v SAP – výhodou
• znalosť AJ (základná úroveň)
• vodičský preukaz typu „B“

Ponúkame

• Základná mzda od 800 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátane zamestnaneckého piva
• Zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Prepracovaný systém osobného a profesionálneho rozvoja

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3783208  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.