Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.

Koordinátor pre vzdelávanie a rozvoj zamestnancov

Charakteristika pozície

Vzdelávanie a rozvoj našich zamestnancov je neodmysliteľnou súčasťou našej firemnej kultúry. Našim heslom je „Byť najlepší“ a dobre vieme, že sa nám to darí najmä prostredníctvom našich šikovných zamestnancov, ktorých sa snažíme podporovať a vzdelávať. Pridajte sa k nám a podporte náš tím vo Veľkom Šariši!

Náplň práce

• Organizácia a koordinácia zákonných a povinných odborných školení
• Komunikácia s účastníkmi školenia, logistika a organizácia školení
• Evidencia účasti na školení
• Správa tréningového katalógu
• Reporting
• Spolupráca s dodávateľmi (objednávky a došlé faktúry od dodávateľov)
• Podpora interných trénerov a tréningových programov, organizácia tréningov pre nových zamestnancov
• Administratívna podpora rozvojovým akciám, programom a špeciálnych projektov.
• Užívateľská podpora LMS systému

Požiadavky na kandidáta

• Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Min. 1-2 roky skúsenosti z oblasti HR (ideálne vzdelávanie) / organizáciou menších alebo stredne veľkých akcií / skúsenosti so zákazníckeho servisu
• Orientácia na detail, dobrá adaptabilita na zmeny
• Organizačné zručnosti a schopnosť riadenia niekoľkých rôznorodých požiadaviek
• Znalosť práce so systémami výhodou (SAP, LMS systémy)
• Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku
• MS Office - pokročilý Excel, Word, Powerpoint

Ponúkame

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Možnosť sebarealizácie, odborného a profesného rozvoja
• Zamestnanecké pivo niekoľkokrát do roka
• Príspevky na jazykové vzdelávanie, zdravotnú starostlivosť a dochádzanie do práce
• Príspevok na dôchodkové sporenie a vianočná odmena
• Dni voľna navyše pri dôležitých životných udalostiach
• Možnosti lepšie spoznať svojich kolegov počas teambuildingových aktivít
• Základná mzda od 1000 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.

ID: 3761616   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.