Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok

Nákupca výrobných surovín- jačmeňa

Charakteristika pozície

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Nákupca výrobných surovín- jačmeňa.
Úlohou pozície je zanalyzovať, navrhnúť a prejednať podmienky spolupráce.
Hľadáme dynamického človeka, ktorý nerád sedí na jedom mieste ale pohybuje sa v teréne a cestovanie mu nerobí žiaden problém. Človeka s obchodníckymi zručnosťami, stvorenými na vyjednávanie, komunikáciu a reprezentovanie našej spoločnosti.

Pozícia je vhodná pre uchádzača z akejkoľvek oblasti Slovenska.

Náplň práce

  • identifikuje nákup komodity
  • identifikujem potencionálnych dodávateľov na základe znalosti trhu
  • poskytuje poradenskú činnosť
  • kontroluje a vyhodnocuje dodržiavanie postupov zaisťujúcich udržateľný rozvoj
  • kontroluje a analyzuje dáta
  • zostavuje plány a tvorí nákupné reporty
  • rieši reklamácie
  • zaisťuje prípravu a administratívu ohľadne zmlúv
  • pracuje v prostredí SAPu /ECC, s programy Excel, Word, Outlook
  • udržuje a prehlbuje spoluprácu s obchodnými partnermi
  • zaisťuje činnosti súvisiace s udržovaním a zlepšovaním integrovaného systému riadenia

Požiadavky na kandidáta

  • Stredoškolské s maturitou alebo vysokoškolské vzdelanie poľnohospodárskeho zamerania
  • znalosť problematiky pestovania obilnín
  • schopnosť pracovať samostatne
  • zodpovednosť , schopnosť organizovať a plánovať si pracovný čas
  • znalosť AJ (B2)
  • časová flexibilita a ochota cestovať
  • vodičský preukaz skupiny B
  • komunikačné a vyjednávacie schopnosti

Čo ponúkame

• Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
• Balíček firemných benefitov vrátane zamestnaneckého piva
• Dotované stravovanie priamo v závode
• Birell na pracovisku zdarma
• Základná mzda od 1350 ,- EUR brutto. Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3760870  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.