Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Národný manažér predaja - Retail

Charakteristika pozície

Ste prirodzeným leadrom, ktorého ľudia nasledujú? Viete sa na veci pozrieť z nadhľadu? Rád sa podieľate na hospodárskych výsledkoch celej spoločnosti?
Ak chcete pracovať s tými najlepšími, tak sa pridajte k nám a začnite písať spolu s nami ďalšiu kapitolu v histórií Plzeňského Prazdroja Slovensko!

Do nášho obchodného OFF trade (Retail) tímu hľadáme ma pozíciu Národného manažéra pre predaj a exekúciu leadra s výbornými manažérskymi a komunikačnými zručnosťami, ktorý bude výborne poznať celý slovenský trh v oblasti retailu a FMCG.

Náplň práce

  • Vedenie tímu oblastných vedúcich predaja a ich obchodných zástupcov v retailovom kanáli
  • Budovanie tímu, jeho motivácia, koučing a rozvoj
  • Riadenie predaja a exekúcie v rámci celého obchodného retailového kanála prostredníctvom stanovovania jasných cieľov predaja a zastrešenia stratégie zaisťovania zákazníckych potrieb
  • Riadenie stratégie predaja Retail kanálu na základe strategických cieľov jednotlivých značiek
  • Prinášanie nových nápadov a inovácií pre posilnenie predaja a pozície na trhu
  • Zodpovedosť za objemy predaja, ceny a ditribúciu
  • Úzka spolupráca s key account tímom, trade a brand marketingom

Požiadavky na kandidáta

  • Vysokoškolské vzdelanie - obchod, financie, marketing
  • Min. 5 rokov skúsenosti s riadením predaja v FMCG oblasti, skúsenosti s retailom sú veľkou výhodou
  • Znalosť predajných field stratégií - plánovanie routov, pokrytie zákazníkov, exekúcia v oblasti zásob a objednávok
  • Výborné manažérske a koordinačné zručnosti
  • Schopnosť efektívne riadiť budget (objemy, ceny, zisk)
  • Výborné komunikačné zručnosti - schpnosť komunikácie s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Zameranie na výsledok a prirodzený "hlad po úspechu"
  • Pokročilá znalosť anglického jazyka - komunikatívna úroveň
  • Pokročila znalosť MS Office (excel), SAP
  • Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Ponúkame

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Práca v spoločensky zodpovednej firmy
• Samostatnosť, zodpovednosť - budete to Vy, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíte v realite.
• Príležitosti pre kariérny rast - prepracovaný systém školení a osobného rozvoja
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Základná mzda od 2800 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3760869  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.