Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Špecialista trade marketingu - brigáda

Charakteristika pozície

Zaujíma ťa marketing, ale máš zároveň aj obchodného ducha? Motivuje ťa vidieť výsledok svojej práce v praxi? Potom ver, že hľadáme práve teba, pretože práca v trade marketingu ti je šitá na mieru! Trade marketingový tím zaisťuje prepojenie aktivít medzi obchodným a marketingovým oddelením a jeho kľúčovou úlohou je zabezpečiť zviditeľnenie a propagáciu našich produktov v mieste predaja.

Náplň práce

• Aktívna podpora trade marketingového tímu
• Administratívne zabezpečenie projektov
• Spolupráca na tvorbe POSM
• Príprava projektových podkladov a komunikácia na obchodné tímy
• Spracovanie podkladov a dát pri vyhodnocovaní promo aktivít
• Reporting

Požiadavky na kandidáta

• Vzdelanie – študent VŠ relevantného odboru – marketing, ekonómia a pod.
• Predchádzajúca skúsenosť popri štúdiu v marketingu / obchode je veľkou výhodou!
• Proaktívny a kreatívny prístup k zadaným úlohám a motivácia učiť sa nové veci
• Veľmi dobrý time-management a flexibilita v rámci vzniknutých situácií
• Silná orientácia na výsledok
• Samostatnosť
• Dobrá znalosť anglického jazyka vítaná.
• Práca na PC (MS Office s dôrazom na Excel a PowerPoint)
• Aktívny vodič - vodičský preukaz skupiny B
• Rozsah práce: 20 hodín týždenne

Ponúkame

• Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek
• Perspektívu dlhodobého profesionálneho rozvoja, možnosť rastu
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Prácu v spoločensky zodpovednej firme
• Notebook, mobilný telefón
• Spoluprácu formou dohody o brigádnickej práci študenta, prípadne dohoda o vykonaní práce

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3690511  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.