Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Key Account Specialist

Charakteristika pozície

Ste typ človeka, ktorý sa rád stará o obchodných partnerov a dokáže s nimi budovať dlhodobú spoluprácu? Pozeráte sa na veci cez čísla a analýzy? Chcete sa stať súčasťou spoločnosti, ktorá je na vlne úspechu? Pokiaľ áno, hľadáme práve Vás!
Do nášho obchodného OFF Trade tímu hľadáme šikovného a motivovaného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude podporovať predaj a spoluprácu s našim najväčším zákazníkom moderného trhu.

Náplň práce

• Intenzívna starostlivosť o zákazníka z pohľadu riadenie zásob
• Spoločné plánovanie objemov do promócií
• Zabezpečenie dostupnosti našich produktov na regáloch na druhotných vystaveniach/pozíciach
• Hľadanie riešenia nových príležitostí a možností pre podporu a rast predaja
• Sledovanie a plnenie spoločných KPIs so zákazníkom
• Budovanie a rozvíjanie vzťahov so zákazníkom
• Spolupráca s rôznymi internými oddeleniami v spoločnosti, napr.: distribúcia, sales, marketing, suplly chain
• Tvorba reportov pre interné aj externé účely

Požiadavky na kandidáta

• VŠ vzdelanie – ideálne ekonomický smer
• Min. 1 rok skúsenosti v FMCG spoločnosti, ideálne obchodné oddelenie.
• Proaktívny a pozitívny prístup k práci
• Komunikatívna a asertívna osobnosť
• Orientácia na zákazníka, výsledok a cieľ
• Pokročilá znalosť programov MS Office: Excel (znalosť funkcií Vlookup, IF, kontingenčné tabuľky, atd.), Outlook, Word, Power Point, SAP - výhodou
• Znalosť anglického jazyka – stredne pokročilá úroveň
• Vodičsky preukaz skupiny B – aktívny vodič

Ponúkame

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Práca v spoločensky zodpovednej firmy
• samostatnosť, zodpovednosť - budete to Vy, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíte v realite
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie a priateľské vzťahy na pracovisku
• Základná mzda od 1300 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov vybraného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3657135  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.