Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Biznis analytik - brigáda

Charakteristika pozície

Máš analytické a logické myslenie? Práca s excelom nie je pre teba žiaden problém? Pridaj sa do nášho tímu Trade execution, kde hľadáme šikovného brigádnika/čku!

Náplň práce

  • príprava a spracovanie dát pre tvorbu reportov
  • práca so zákazníckymi dátami a dátami od predajných tímov
  • pomocné činnosti pri príprave reportov
  • spolupodieľanie sa tvorbe prezentácií ohľadom výsledkov jednotlivých analýz.
  • Podpora celého oddelenia Trade execution

Požiadavky na kandidáta

  • Min. SŠ vzdelanie
  • Prax s prácou s dátami, reportmi a analýzami je vítaná
  • Samostatný a zodpovedný prístup k práci
  • Schopnosť pracovať s číslami
  • Logické a analytické myslenie
  • Tímový hráč
  • Výborná znalosť Excelu - Ovládanie bežných funkcií excelu: vlookup, if... /chápanie vzťahov medzi objektmi excelu – hárky, zošit, pomenované oblasti, typy prilepovania, typy formátu dát / kontingenčné tabuľky
  • Anglický jazyk - min. mierne pokročilá úroveň

Ponúkame

  • Zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Samostatnú a zodpovednú prácu
  • Príjemné a neformálne pracovné prostredie
  • Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví
  • Typ úväzku – dohoda o brigádnickej práci študenta, dohoda o vykonaní práce

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3642558  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.