Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

ACTIVATION SPECIALIST - Trade Marketing (HoReCa)

Charakteristika pozície

Odštartuj svoju kariéru v marketingu a staň sa súčasťou tímu COMMERCIAL EXCELLENCE, kde budeš zodpovedať za marketingové aktivity v trhu u našich ON Trade zákazníkov – segment Horeca.

Náplň práce

• Zodpovedá za proces tvorby aktivácií a zabezpečuje ich schválenie v komerčných tímoch (cycle planning proces, tím pre inovácie atď.) a u zákazníkov.
• Podporuje aktivačnú stratégiu a aktivácie zamerané na nakupujúcich / spotrebiteľa / zákazníkov na základe relevantných dát a poznatkov, s cieľom ovplyvňovať a meniť správanie nakupujúcich / spotrebiteľov / zákazníkov.
• Implementuje stratégiu PPSK pre celú kategóriu a brand-marketingové plány do stratégií a plánov pre príslušný predajný kanál / zákazníkov.
• Poskytuje relevantné analýzy dát.
• Spolupracuje s externými agentúrami a poskytovateľmi služieb v oblasti riešení POSM / podlinkové (BTL) propagácie.
• Zabezpečuje, aby všetky pridelené aktivácie v oblasti BTL / POSM boli implementované načas, v plnom rozsahu a v súlade so všeobecnými štandardmi
• Zodpovedá za obsah inštrukcií pre exekúciu v prevádzkach (Obežník, sales konferencie) a aktívne spolupracuje s obchodnými, predajnými a marketingovými tímami vo fázach tvorby a následnej exekúcie (aktualizácie databáz, zmeny v sortimente a pod.).
• Spolupracuje / koordinuje pravidelnú výmenu informácií medzi tímami obchodu, exekúcie v prevádzkach, Commercial Excellence manažérov a brand manažérov.
• Zaisťuje čerpanie rozpočtu v súlade s pravidlami, spolupracuje s odd. financií za účelom kontroly ziskovosti realizovaných aktivít

Požiadavky na kandidáta

• Vysokoškolské vzdelanie, ideálne v ekonomickej alebo marketingovej oblasti
• Predchádzajúca prax v obchode alebo marketingu - min. 1 rok (vrátane študentských stáží)
• Proaktívny a kreatívny prístup k zadaným úlohám a motivácia učiť sa nové veci
• Veľmi dobrý time-management a flexibilita v rámci vzniknutých situácií
• Silná orientácia na výsledok
• Samostatnosť
• Anglický jazyk – komunikačná úroveň
• Práca na PC (MS Office s dôrazom na Excel a PowerPoint)
• Aktívny vodič - vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

• Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek
• Perspektívu dlhodobého profesionálneho rozvoja, možnosť kariérneho rastu
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Prácu v spoločensky zodpovednej firme
• Balík firemných benefitov v rátane zamestnaneckého piva
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Základná mzda OD 1300 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3634316  Dátum zverejnenia: 2.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.