Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Junior Brand Manager Šariš

Charakteristika pozície

Do nášho Šariš tímu hľadáme Junior Brand manažéra, ktorý disponuje presne takými charakterovými vlastnosťami akými disponujú samotní Šariš spotrebitelia. Ak si dynamický, energický a úprimný človek, ktorý sa dokáže ľahko nadchnúť pre vec a bojovať za ňu z celých síl - si náš. Znamená to, že si srdciar a presne takého človeka táto značka potrebuje. Poď ku nám a poď s nami spolu budovať jeden z najväčších domácich love brandov. Budú ti zverené samostatné projekty za ktoré budeš zodpovedný. Zároveň budeš súčasťou tímu, ktorý má možnosť pracovať s marketingom v jeho plnohodnotnej podobe – plánovanie a vývoj 360° kampaní - vrátane vlastných televíznych spotov.

Náplň práce

• Lokálne budovanie značky
• Aktívna participácia na tvorbe marketingovej komunikácie (riadenie vybraných projektov)
• Implementácia komunikácie v rámci mediálnych a ostatných komunikačných kanálov (ATL, BTL, digitál, PR, sponzoring a pod.)
• participácia na tvorbe a implementácií dlhodobej stratégie značky
• participácia na tvorba ročných brand plánov zodpovedajúcich portfóliovej stratégií a stratégií spoločnosti
• Riadenie dodávateľov v oblasti reklamy, podpory predaja, sponzoringu a eventov
• Riadenie vzťahov a procesov s ostatnými organizačnými útvarmi a oddeleniami (Trade & Shopper marketing, Sales team, Innovation, Insight)
• Riadenie rozpočtu jednotlivých projektov v rámci značky

Požiadavky na kandidáta

• VŠ vzdelanie (min. Bc)
• Min. 2 ročné skúsenosti v oblasti marketingu (skúsenosti z brand marketingu alebo FMCG spoločnosti sú určite veľkou výhodou)
• Znalosti v oblasti operatívneho (trade) marketingu, orientácia v súvisiacich disciplínach (výskum, médiá, sponzoring, reklama, inzercia)
• Dobrá orientácia v online prostredí a aktuálnych digitálnych trendoch
• Schopnosť stanoviť si priority a riadiť viac projektov súbežne
• Analytické myslenie, precízny time a projekt management
• Ekonomické povedomie (pochopenie finančnej stránky riadenia značky)
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Vodičský preukaz sk.B

Ponúkame

• Základná mzda od 1500 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zaujímavá kombinácia lokálnej a česko-slovenskej role
• Perspektíva dlhodobého profesionálneho rozvoja, možnosť rastu
• Veľmi dynamická a zodpovedná prácu
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Práca v spoločensky zodpovednej firme
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie a priateľské vzťahy na pracovisku
• Zmluva na dobu určitú 1 roka s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3588836  Dátum zverejnenia: 29.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.