Junior Brand Manager - Velkopopovický Kozel

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozície

Do nášho brand marketingového tímu hľadáme talentovaného kandidáta na pozíciu Junior Brand Manager značky Velkopopovický Kozel. Chceš mať na starosti jednu z najobľúbenejších pivných značiek nielen na Slovensku? Láka ťa posúvať veci vpred? Vieš preukázať, že brand marketing a pivo je tvojou vášňou?

Pridaj sa k nám a staň sa naozajstným majstrom marketingového remesla.

Náplň práce

• Lokálne budovanie značky
• Participácia na tvorbe a implementácii dlhodobej stratégie značky
• Participácia na tvorbe ročných brand plánov zodpovedajúcich portfóliovej stratégii a stratégii spoločnosti
• Aktívna participácia na tvorbe marketingovej komunikácie (riadenie vybraných projektov)
• Implementácia komunikácie v rámci mediálnych a ostatných komunikačných kanálov (ATL, BTL, digitál, PR, sponzoring a pod.)
• V spolupráci s kolegami v trade/shopper marketingu definovať trhové priority značky Kozel
• Riadenie vzťahov a procesov s ostatnými oddeleniami (Trade & Shopper marketing, Sales team, Innovations, Insights)
• Samostatné riadenie aktivačných a komunikačných projektov od briefingu až po exekúciu
• Spravovanie a prerozdeľovanie rozpočtu značky počas celého roka
• Analýza údajov o spotrebiteľoch, predajných dát a identifikácia nových trhových príležitostí

Mal by si

• Mať ukončenú VŠ (min. Bc)
• Mať za sebou úspešné pôsobenie v oblasti marketingu min. 3 roky (FMCG segment je určite výhodou)
• Mať strategické myslenie aj schopnosť samostatného rozhodovania a práce
• Rozumieť správaniu zákazníkov a trhu - musíš mať analytické myslenie, vedieť interpretovať dáta získané z rôznych prieskumov
• Vedieť formulovať a zdieľať svoje myšlienky, nápady a názory, presadiť si ich v momente, kedy je to kľúčové pre Tvoj projekt a značku tak, že pre nich nadchneš aj ostatných kolegov
• Mať termíny pod kontrolou - na tvoju prácu nadväzuje práca ďalších členov tímu a kolegov, time management a project management je pre nás rovnako dôležitý ako kreativita
• Ovládať angličtinu na pokročilej úrovni a aktívne šoférovať

Čo ti ponúkame?

• Samostatnosť, zodpovednosť - si to ty, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíš v realite
• Kariéru v skutočnom marketingu . To, ako ďaleko to u nás dotiahneš, si riadiš sám
• Veľmi dynamickú a zodpovednú prácu
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zaujímavú kombináciu lokálnej a česko-slovenskej role
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Prácu v spoločensky zodpovednej firme
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie (Polus Tower) a priateľské vzťahy na pracovisku
• Základná mzda od 1500 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúseností a ďalších kvalifikačných predpokladov vybraného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Pivovarská 9
Veľký Šariš, okr. Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Import
E-mail: poslať životopis
ID: 3584894   Dátum zverejnenia: 23.1.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.