Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Finančný analytik - špecialista cenotvorby

Charakteristika pozície

Pridaj sa k nášmu Revenue tímu, kde hľadáme šikovného, zodpovedného kolegu, ktorý sa nebojí výziev a má chuť rozvíjať svoje zručnosti. Tvojou úlohou bude rozvíjať a udržiavať nástroje, pomocou ktorých budeme podporovať Revenue stratégiu (cenotvorbu), profitabilitu a smerovanie spoločnosti.

Náplň práce

• Príprava analýz externého prostredia - príprava profilov konkurencie, vrátane ich „cenotvorného“ správania sa – pohyby cien konkurencie
• Sledovanie makroekonomických trendov vplývajúcich na príjem, ktorý ovplyvňuje dostupnosť piva.
• Podpora pri formovaní stratégie našich značiek cez správne nastavenie ich cenotvorby a následné sledovanie jej implementácie v realite
• Tvorba cenotvorných analýz, ktoré budú podporovať naše obchodné oddelenie pri jednaní so zákazníkmi
• Meranie výkonu nastavených cien a cenových promócií
• Rozvoj a údržba nástrojov ktoré slúžia na podporu Revenue stratégie.

Požiadavky

• Vysokoškolské vzdelanie, preferované z oblasti ekonómie.
• Minimálne 2 roky praxe na analytickej pozícií v oblasti financií, obchodu alebo stratégií, skúsenosť s cenotvorbou je vítaná.
• Schopnosť rozmýšľať koncepčne so zameraním na detail.
• Schopnosť prispôsobiť sa komplexnému, konkurenčnému a rýchlo sa meniacemu prostrediu.
• Schopnosť pracovať s dátami, vedieť ich interpretovať a dávať odporúčania.
• Pokročilý používateľ Excelu
• Plynulá znalosť Angličtiny je podmienkou.
• PC zručnosti (MS Office)
• Vodičský preukaz sk. B

Ponúkame

• Základná mzda od 1500 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosti pre kariérny rast
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľské vzťahy na pracovisku
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3564086  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.