Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš
plný úväzok

Plánovač a koordinátor procesov skladového hospodárstva

Charakteristika pozície

Plánuje a udržiava skladovacie kapacity, spolupracuje na vývoji nových balení, organizuje a riadi procesy údržby obalov, vysokozdvižnej techniky, zavádza a udržiava skladové technológie. Koordinuje capexové projekty a projekty rozsiahlejšej údržby. Je zodpovedný za prípravu internej dokumentácie pre jednotlivé procesy v zmysle všetkých legislatívnych požiadaviek.

Náplň práce

• Zabezpečuje všetky požiadavky súvisiace s udržiavaním a zlepšovaním Integrovaného manažérskeho systému riadenia (IMS) pre všetky zverené procesy
• Navrhuje a optimalizuje procesy skladového hospodárstva
• Je zodpovedný za prípravu a dodržiavanie internej dokumentácie pre jednotlivé procesy v zmysle všetkých legislatívnych požiadaviek a požiadaviek interného auditu.
• Riadi priamych a nepriamych podriadených v zmysle pracovno-právnych alebo zmluvných vzťahov
• Plánuje a riadi proces balenia multipakov a s tým spojené kontroly a výkony balenia
• Riadi kapacitné štandardy skladovania hotového piva a obalov podľa plánov stáčania
• Riadi a koordinuje opravu všetkých obalov, odpredaj, šrotovanie, pred umývanie, prípadne inú požadovanú migráciu vrátane SAP procesov
• Zodpovedá za prípravu a priebežné čerpanie budgetu
• Riadi proces prehliadok opráv, nákupov, prenájmu vysokozdvižnej a skladovej techniky v súlade s legislatívnymi požiadavkami a požiadavkami interného auditu
• Efektívne komunikuje medzi internými a externými zákazníkmi
• Riadi realizáciu plánovaných capexov

Požiadavky na kandidáta

• VŠ technického zamerania
• Min. 3 roky praxe v logistike výhodou
• Znalosti práce s PC (Office, SAP, internet)
• VP skupina B
• Mierne pokročilý AJ
• Manažérske zručnosti
• Organizačné a koordinačné schopnosti
• Komunikačné a prezentačné zručností

Ponúkame

• Prácu pre úspešnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
• Prepracovaný systém osobného a profesionálneho rozvoja
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátane zamestnaneckého piva a rôznych príspevkov
• Základná mzda od 1 240 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.
• Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3562729  Dátum zverejnenia: 18.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.