Operátor/ka stáčania Velké Popovice - ČR

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozice:

Máte radi pivo? Poďte medzi nás, pomôžte nám pivo vyrábať v našom pivovare vo Veľkých Popoviciach 20 km od Prahy. Máme pre vás zaistené ubytovanie! Na pohovor nemusíte cestovať až do Čiech. Radi sa s vami stretneme na východe Slovenska v našom sesterskom pivovare vo Veľkom Šariši, kde s vami dohodneme podrobnosti.

Čo robí operátor stáčania v pivovare Velké Popovice?

  • Ovláda stroje na balenie piva do rôznych obalov
  • Zaisťuje plynulý chod linky, dodržuje príslušné normy a štandardy
  • Vykonáva autonómnu údržbu pridelených strojov
  • Operatívne rieši drobné poruchy linky

Čo potrebuje operátor stáčania v pivovare Velké Popovice?

  • Byť manuálne zručný a ochotný učiť sa nové veci
  • Presnosť, zodpovednosť a pracovitosť
  • Aspoň základnú znalosť práce na počítači

Čo ponúkame?

  • Možnosť ubytovania na našej firemnej ubytovni
  • Atraktívnu mzdu: nástupná základná mzda 24 000 Kč +10% (výkonnostný bonus) + príplatky
  • 5 týždňov dovolenky pre váš oddych
  • Pivo pre zamestnancov na Vianoce, na leto a vo firemnej reštaurácii
  • Dotované stravovanie priamo v závode - výber z niekoľkých jídlel + nealko pivo zadarmo
  • Birell na pracovisku zdarma
  • Príspevok na kultúru, šport, dovolenku, vzdelávanie a nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vo výške 10.000 Kč/rok
  • Príspevok na penzijné / životné pripoistenie vo výške 12.000 Kč ročne
  • Odmena za odporúčanie ďalšieho zamestnanca 10.000 Kč
  • Príspevok za vernosť
  • Odmeny za darcovstvo krvi
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rozvoja
  • Nástup možný ihneď prípadne podľa dohody
  • Pracovná zmluva priamo s pivovarom (nie sme agentúra práce)
  • Čaká na vás priateľský tím kolegov, ktorí vám budú nápomocní pri zaučenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Pivovarská 9
Veľký Šariš, okr. Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Import
E-mail: poslať životopis
ID: 3554901   Dátum zverejnenia: 7.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.