Mechanik strojnej údržby

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Miesto práce
Veľký Šariš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozície

Do nášho tímu v závode vo Veľkom Šariši hľadáme šikovného kolegu na pozíciu mechanik sladovne. Mechanik pracuje v prostredí výroby sladu. Vykonáva predpísané údržbárske práce, odstraňuje poruchy na výrobných zariadeniach s cieľom zabezpečiť kvalitnú a kontinuálnu výrobu sladu.
Mechanik sladovne pracuje iba na ranných 8 hodinových zmenách pondelok-piatok.

Náplň práce

• Zodpovedá za vykonávanie naplánovaných preventívnych údržbárskych zásahov a odstraňovanie mimoriadnych porúch na výrobných zariadeniach počas výroby , s cieľom predísť neplánovanému prerušeniu výroby .
• V spolupráci s plánovačom údržby a vedúcimi stredísk spolupracuje pri vypracovávaní plánu preventívnej údržby na technologických zariadeniach, pomáha špecifikovať ND na technické
• Zabezpečuje vypĺňanie hlásení o vykonaných prácach predpísanej údržby v rámci softvéru pre údržbu.

Požiadavky na kandidáta

• vzdelanie – stredoškolské, odbor strojárenstvo
• zváračský kurz Z-E1 - výhodou
• oprava a údržba strojov a zariadení - praktické skúsenosti vo výrobe / zámočníckej výrobe
• skúsenosti s hydraulickými a pneumatickými systémami - výhodou
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu ( strojných technických výkresov )
• základne znalosti práce s PC
• tímový duch
• samostatnosť pri riešení problémov

Ponúkame

• Nástupná základná mzda 750€ +10% (výkonnostný bonus)

+ pravidelná každoročná úprava mzdy

• Príspevok na Doplnkové Dôchodkové Sporenie až do výšky 35€
• Dovolenkový (od140) a vianočný (230€) bonus
• Úväzok na 37,5 hod/týždeň
• Dotované stravovanie priamo v závode
• Birell na pracovisku zdarma
• Pracovná zmluva priamo s pivovarom (nie sme agentúra práce)

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Pivovarská 9
Veľký Šariš, okr. Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Import
E-mail: poslať životopis
ID: 3554900   Dátum zverejnenia: 7.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.