Supervízor telesales centra

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bytča

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozície

Viedol/la si v minulosti menší tím ľudí alebo vidíš v sebe potenciál leadra? Baví ťa, predaj, kontakt so zákazníkom a riešenie ich požiadaviek? Ak áno, tak pošli svoj životopis a pridaj sa k nám – úspešnej medzinárodnej spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko!

Náplň práce

- riadenie výkonu svojho tímu a vyhodnotenie jeho motivačných ukazateľov
- riešenie neštandardných problémov zákazníkov, poskytovanie pomoci a rád v prípadoch, ktoré presahujú kompetencie Telesales operátora
- zodpovednosť za proaktívny pravidelný telefonický kontakt s určeným okruhom zákazníkov za účelom dosiahnutia stanovených cieľov v distribúcii a predaji výrobkov
- riadenie činnosti pracovníkov zvereného tímu a prevádzku ich zákaznických
- pravidelné hodnotenie hovorov
- zodpovednosť za celkovú úroveň poskytnutých služieb
- zodpovednosť za rozpočet oddelenia a materiálové vybavenie tímu
- zlepšovanie a zefektívňovanie procesov spojených s oddelením telesales za účelom dosiahnutia efektívnych procesov a spokojnosti zákazníkov.

Požiadavky na kandidáta

- Úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou.
- Skúsenosti v oblasti aktívneho predaja min. 2 roky.
- Skúsenosti s vedením tímu min. 1 rok.
- Skúsenosti s prácou v telefonickom centre alebo s telefonickým predajom sú výhodou.
- Prozákaznícka orientácia na vysokej úrovni.
- Komunikatívnosť, vyzretá osobnosť s vysoko rozvinutými predajnými zručnosťami a prirodzeným obchodníckym talentom a analytickým myslením
- Ochota rozvíjať seba a svoj tím v rámci spoločnosti
- Tímový hráč.
- Zodpovednosť, lojalita, časová a pracovná flexibilita, ochota cestovať
- Presnosť, precíznosť a dôslednosť.
- Základná znalosť anglického jazyka
- MS Office (Word, Excel, Powerpoint) - pokročilý
- Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič.

Ponúkame

• Základná mzda od 1100 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na mesačný/kvartálny bonus a firemné benefity.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosti pre kariérny rast
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľské vzťahy na pracovisku
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví

Ostatné

Miesto výkonu práce: Bytča

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Pivovarská 9
Veľký Šariš, okr. Prešov
ID: 3547297   Dátum zverejnenia: 26.11.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.