Senior špecialista/analytik cenotvorby

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozície

Pridaj sa k nášmu Revenue tímu, kde hľadáme šikovného, zodpovedného kolegu, ktorý sa nebojí výziev a má chuť rozvíjať svoje zručnosti. Tvojou úlohou bude rozvíjať a udržiavať nástroje, pomocou ktorých budeme podporovať Revenue stratégiu (cenotvorbu) a smerovanie spoločnosti.

Náplň práce

• Príprava analýz externého prostredia - príprava profilov konkurencie, vrátane ich „cenotvorného“ správania sa – pohyby cien konkurencie
• Sledovanie makroekonomických trendov vplývajúcich na príjem, ktorý ovplyvňuje dostupnosť piva.
• Podpora pri formovaní stratégie našich značiek cez správne nastavenie ich cenotvorby a následné sledovanie jej implementácie v realite
• Tvorba cenotvorných analýz, ktoré budú podporovať naše obchodné oddelenie pri jednaní so zákazníkmi
• Meranie výkonu nastavených cien a cenových promócií
• Rozvoj a údržba nástrojov ktoré slúžia na podporu Revenue stratégie.

Požiadavky

• Vysokoškolské vzdelanie, preferované z oblasti ekonómie.
• Minimálne 2 roky praxe na analytickej pozícií v oblasti financií, obchodu alebo stratégií, skúsenosť s cenotvorbou je vítaná.
• Schopnosť rozmýšľať koncepčne so zameraním na detail.
• Schopnosť prispôsobiť sa komplexnému, konkurenčnému a rýchlo sa meniacemu prostrediu.
• Schopnosť pracovať s dátami, vedieť ich interpretovať a dávať odporúčania.
• Pokročilý používateľ Excelu
• Plynulá znalosť Angličtiny je podmienkou.
• PC zručnosti (MS Office)
• Vodičský preukaz sk. B

Ponúkame

• Základná mzda od 1500 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosti pre kariérny rast
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľské vzťahy na pracovisku
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Pivovarská 9
Veľký Šariš, okr. Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Import
E-mail: poslať životopis
ID: 3542757   Dátum zverejnenia: 19.11.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.