Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš
plný úväzok

Personálny a mzdový špecialista

Charakteristika pozície

Baví Vás oblasť personalistiky a agenda miezd? Ste zodpovedný/á a precízny/á? Ak ste komunikatívna osobnosť a máte radi adminitratívu, tak neváhajte poslať svoj životopis a stať sa tak členom nášho tímu vo Veľkom Šariši!

Náplň práce

• Zabezpečovanie správnosti a aktualizácia údajov týkajúcich sa nových zamestnancov, zmien/presunu a odchodu zamestnancov v SAP/Nugget.
• Udržuje osobné zložky zamestnancov.
• Ochrana osobných údajov v súlade s legislatívou a s internými smernicami.
• Pracovno-právne dokumenty - príprava, distribúcia a archivácia.
• Riadi agendu povinných zdravotných prehliadok.
• Riadi agendu týkajúcu sa dovoleniek a neprítomnosti zamestnancov.
• Zabezpečuje prihlášky a odhlášky do sociálnej a zdravotnej poisťovne v súlade s platnou legislatívou.
• Presné a včasné spracovanie miezd zamestnancov.
• Zodpovedá za kontroly súvisiace s oblasťou miezd.

Požiadavky na kandidáta

• Min. SŠ vzdelanie
• Min. 2-3 roky praxe v odbore ľudských zdrojov (HR) v rámci firemného prostredia so zameraním na HR Operations - oblasť personálnej administratívy a/alebo miezd.
• Znalosť lokálne platného Zákonníka Práce, Zákona o zamestnanosti aj všetkých pravidiel a predpisov týkajúcich sa zamestnanosti.
• Schopnosť riešiť viac úloh naraz, určenia priorít a pracovať pod tlakom náročných termínov.
• Silná orientácia na interného zákazníka.
• Zodpovednosť, orientácia na detail a doťahovanie vecí do konca.
• Užívateľská znalosť modulov HR SAP, systém Nugget - veľkou výhodou
• MS Office - Excel, Word - pokročilá úroveň
• Anglický jazyk - stredne pokročilá úroveň

Ponúkame

• Základná mzda od 1100 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosti pre kariérny rast
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie a priateľské vzťahy na pracovisku
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví

Ostatné

Typ zmluvy: Doba určitá 1 rok
Lokalita: Veľký Šariš
Preferovaný termín nástupu: Dohodou / Ihneď

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3541114  Dátum zverejnenia: 16.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.