Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Spišská Nová Ves
plný úväzok

Telesales operátor - Spišská Nová Ves

Charakteristika pozície

Do nášho tímu Telesales v Spišskej Novej Vsi hľadáme šikovného, komunikatívneho a zodpovedného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude plnohodnotnou podporou pre našich zákazníkov.

Náplň práce

• Proaktívny, pravidelný telefonický kontakt s určeným okruhom zákazníkov za účelom dosiahnutia stanovených cieľov v distribúcii a predaja výrobkov spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko.
• Príjem a bezchybné zadávanie telefonických objednávok od zákazníkov do systému.
• Plnenie stanovených plánov/cieľov predaja v požadovanej kvalite, spolu s dodržiavaním firemných štandardov.
• Úzka spolupráca s tímom obchodných zástupcov a pracovníkov zákazníckeho servisu – riešenie požiadaviek zákazníkov.
• Práca s databázovými systémami spoločnosti (SAP, CRM)

Požiadavky na kandidáta

• SŠ vzdelanie (maturita), ekonomický smer výhodou
• Skúsenosti v oblasti aktívneho predaja.
• Skúsenosti s prácou v telefonickom centre alebo s telefonickým predajom sú výhodou.
• Zrozumiteľný a príjemný prejav
• Proklientská orientácia
• Komunikatívnosť a predajné zručnosti
• Zameranie na výsledok a schopnosť pracovať pod tlakom
• Ochota učiť sa nové veci
• Schopnosť pracovať v tíme
• Spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
• Základná znalosť anglického jazyka
• Aktívna znalosť práce s PC (MS Office - Outlook, Excel; SAP - výhodou)

Ponúkame

• Základná mzda od 620 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na kvartálny bonus a firemné benefity.
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátane zamestnaneckého piva
• Zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Prepracovaný systém osobného a profesionálneho rozvoja

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3539971  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.