Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš
plný úväzok

Mechanik strojnej údržby

Charakteristika pozície

Do nášho tímu v závode vo Veľkom Šariši hľadáme šikovného kolegu na pozíciu mechanik sladovne. Mechanik pracuje v prostredí výroby sladu. Vykonáva predpísané údržbárske práce, odstraňuje poruchy na výrobných zariadeniach s cieľom zabezpečiť kvalitnú a kontinuálnu výrobu sladu.
Mechanik sladovne pracuje iba na ranných 8 hodinových zmenách pondelok-piatok.

Náplň práce

  • Zodpovedá za vykonávanie naplánovaných preventívnych údržbárskych zásahov a odstraňovanie mimoriadnych porúch na výrobných zariadeniach počas výroby , s cieľom predísť neplánovanému prerušeniu výroby .
  • V spolupráci s plánovačom údržby a vedúcimi stredísk spolupracuje pri vypracovávaní plánu preventívnej údržby na technologických zariadeniach, pomáha špecifikovať ND na technické
  • Zabezpečuje vypĺňanie hlásení o vykonaných prácach predpísanej údržby v rámci softvéru pre údržbu.

Požiadavky na kandidáta

  • vzdelanie – stredoškolské, odbor strojárenstvo
  • zváračský kurz Z-E1 - výhodou
  • oprava a údržba strojov a zariadení - praktické skúsenosti vo výrobe / zámočníckej výrobe
  • skúsenosti s hydraulickými a pneumatickými systémami - výhodou
  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu ( strojných technických výkresov )
  • základne znalosti práce s PC
  • tímový duch
  • samostatnosť pri riešení problémov

Ponúkame:

  • Nástupná základná mzda 750€ +10%(výkonnostný bonus) + pravidelná každoročná úprava mzdy
  • Príspevok na Doplnkové Dôchodkové Sporenie až do výšky 35€
  • Dovolenkový (od140) a vianočný (230€) bonus
  • Úväzok na 37,5 hod/týždeň
  • Dotované stravovanie priamo v závode
  • Birell na pracovisku zdarma
  • Pracovná zmluva priamo s pivovarom (nie sme agentúra práce)

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3494047  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.