Senior finančný analytik - Marketing a inovácie

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozície

Plzeňský Prazdroj Slovensko hľadá do tímu komerčných financií nového kolegu/gyňu na pozíciu senior analytik pre oblasť marketingu a inovácií. V spolupráci s kolegami z tímom marketingu a trade marketingu budete zodpovedný/á za prípravu rozpočtu, forecastov a obchodných plánov v zverenej oblasti. Podstatnou súčasťou práce je tiež poskytovanie komentárov a odporúčaní, kľúčových pre strategické rozhodovanie a inovačný proces.

Náplň práce

• Poskytovanie podpory obchodným a marketingovým tímom v oblasti plánovania, rozpočtu a reportingu s cieľom čo najefektívnejšej alokácie zdrojov.
• Príprava finančných analýz a podkladov pre strategické rozhodovanie a inovácie.
• Zaistenie použitia vhodnej metodológie pre prácu s rozpočtami a forecastmi, vytváranie nových nástrojov.
• Aktívna účasť na projektoch, poskytovanie dát, komentárov, odporúčaní a stanovísk.
• Sledovanie odchýlok od stanovených výkonových plánov, analýzy trendov.
• Poskytovanie stanovísk v oblasti investičného rozhodovania sa zhodnotením dlhodobého vplyvu na profitabilitu.
• Ad hoc analýzy, reporting.

Požiadavky na kandidáta

• Vysokoškolské vzdelanie, najlepšie ekonomického smeru.
• Min. 1- 2 roky skúseností na analytickej pozícií v medzinárodnej spoločnos
(oblasť FMCG - výhodou).
• Znalosť procesov finančného plánovania, tvorby rozpočtu, obchodných aktivít.
• Výborné analytické schopnosti, schopnosť spracovať závery a formulovať odporúčania.
• Tímový hráč - spolupráca s kolegami z rôznych oddelení na rôznych úrovniach.
• Proaktívny prístup
• Pokročilá znalosť MS Office, predovšetkým Excel
• Anglický jazyk – pokročilá úroveň

Ponúkame

• Základná mzda od 1400 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosti pre kariérny rast
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľské vzťahy na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

ID: 3446464   Dátum zverejnenia: 11.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.