Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Brand Manager - Birell

Charakteristika pozície

Do nášho tímu hľadáme dynamického a talentovaného Brand manažéra, ktorý bude zodpovedný za plánovanie, riadenie a exekúciu značky Birell z portfólia spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko.
Kategória nealkoholického piva a nealkoholických radlerov niekoľko posledných rokov výrazne rastie a Birell hrá v tomto trende dôležitú úlohu. Na slovenskom trhu je v pozícii vyzývateľa lídra trhu a takáto rola vyžaduje marketérov s otvorenou mysľou, nevšednými nápadmi a inovatívnym prístupom.

Náplň práce

• Lokálne budovanie značky
• Aktívna participácia na tvorbe česko-slovenskej marketingovej komunikácie (riadenie vybraných oblastí a projektov pre obe krajiny)
• Implementácia komunikácie v rámci mediálnych a ostatných komunikačných kanálov (ATL, BTL, digitál, PR, sponzoring a pod.)
• participácia na tvorbe a implementácií dlhodobej stratégie značky
• Tvorba ročných brand plánov zodpovedajúcich portfóliovej stratégií a stratégií spoločnosti
• Spravovanie a administrácia zvereného portfólia produktov
• Riadenie dodávateľov v oblasti reklamy, podpory predaja, sponzoringu a eventov
• Riadenie vzťahov a procesov s ostatnými organizačnými útvarmi a oddeleniami (Trade & Shopper marketing, Sales team, Innovation, Insight)
• Riadenie rozpočtu značky
• Vedenie a rozvoj jedného podriadeného

Požiadavky na kandidáta

• VŠ vzdelanie 2. stupňa
• Min. 5ročné skúsenosti v FMCG spoločnosti, skúsenosti z oblasti brand marketingu
• Znalosti v oblasti operatívneho (trade) marketingu, orientácia v súvisiacich disciplínach (výskum, médiá, sponzoring, reklama, inzercia)
• Strategické myslenie
• Dobrá orientácia v online prostredí a aktuálnych digitálnych trendoch
• Schopnosť stanoviť si priority a riadiť viac projektov súbežne
• Analytické myslenie, precízny time a projekt management
• Ekonomické povedomie (pochopenie finančnej stránky riadenia značky)
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Vodičský preukaz sk.B

Ponúkame

• Základná mzda od 1700 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zaujímavá kombinácia lokálnej a česko-slovenskej role
• Perspektíva dlhodobého profesionálneho rozvoja, možnosť rastu
• Veľmi dynamická a zodpovedná prácu
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Práca v spoločensky zodpovednej firme
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie a priateľské vzťahy na pracovisku

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3431433  Dátum zverejnenia: 26.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.