Obchodný zástupca - Michalovce, Vranov nad Topľov, Humenné

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Miesto práce
Michalovce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozície

Do nášho obchodného tímu hľadáme šikovného a motivovaného kolegu/kolegyňu na pozíciu Obchodný zástupca pre OFF trade (segment potraviny), ktorý/á bude zodpovedný/á za región Michalovce, Vranov nad Topľov a Humenné.

Náplň práce

- Zodpovednosť za predajné výsledky podľa stanovených predajných cieľov (pivný a nepivný sortiment)
- Udržiavanie obchodných vzťahov so zverenými zákazníkmi a aktualizácia databázy zákazníkov
- Dodržiavanie zásad merchandizingu
- Monitoring aktivít konkurencie v danej oblasti predaja
- Príprava zmluvnej dokumentácie
- Zabezpečovať objednávky a koordináciu dodania produktu, inštalácie a kontroly promočného zariadenia u zákazníka
- Príprava reportov

Požiadavky na kandidáta

- Nadšenie pre pivo a pre obchod
- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Skúsenosti v oblasti predaja rýchloobrátkového tovaru ( FMCG) sú výhodou
- Proklientska orientácia
- Schopnosť počúvať, objavovať potreby zákazníkov a vedieť argumentovať v prospech našej obchodnej ponuky - výborné komunikačné a negociačné zručnosti
- Podnikateľský duch – schopnosť uvažovať o pridelenej oblasti a zákazníckej oblasti ako celku, kde budete hľadať a využívať príležitosti a prehlbovať spoluprácu so zákazníkmi; orientácia na cieľ a profit
- Komunikatívna osobnosť – schopnosť nájsť spoločnú reč a vychádzať s ľuďmi v náročných situáciách
- Pozitívny, proaktívny prístup
- Základná znalosť programov MS Word a MS Excel, práca s PC
- Vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

- Základnú mzdu od 870 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na mesačný, kvartálny bonus a firemné benefity.
- Produkt, ktorý je radosť predávať
- Dobré zázemie a pracovné podmienky
- Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
- Príležitosti pre kariérny rast
- Dobré finančné ohodnotenie, služobný automobil aj na súkromné účely
- Balíček firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ID: 3386069   Dátum zverejnenia: 11.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.