Senior špecialista/tka firemnej komunikácie

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika pozície

Baví Vás komunikácia s ľuďmi, viete hovoriť a písať tak, že Vám ostatní radi venujú pozornosť? Milujete média – tradičné aj nové? Ste kreatívny a máte zároveň aj zmysel pre detail?
Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. hľadá do svojho tímu šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu špecialistu firemnej komunikácie.

Náplň práce

• Zodpovednosť za oblasť internej a externej komunikácie spoločnosti a jej značiek – príprava a realizácia komunikačných stratégií a plánov.
• Rola tlačového hovorcu spoločnosti, vrátane prípravy tlačových správ a oznámení, poskytovanie informácií, príprava rozhovorov, reakcie na otázky zo strany verejnosti a médií.
• Digitálna komunikácia – správa sociálnych sietí a webových stránok spoločnosti, tvorba obsahu a jeho publikovanie.
• Spolupráca s médiami, PR a digitálnymi agentúrami.
• Monitoring a analýza mediálnej publicity, efektivity využitia komunikačných nástrojov.
• Riadenie nástrojov internej komunikácie, príprava interných oznamov a kampaní.

Požiadavky na kandidáta

• Vysokoškolské vzdelanie
• Minimálne 3 roky skúseností v oblasti PR komunikácie
• Dobrá znalosť a prehľad v oblasti médií – tradičných aj nových
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, schopnosť pracovať s dátami a pretvárať ich v atraktívny obsah pre cieľovú skupinu, zmysel pre detail
• Samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť pohotovo riešiť ad hoc situácie
• Plynulá znalosť anglického jazyka
• Vodičský preukaz sk. B

Ponúkame

• Základná mzda od 1750 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosti pre kariérny rast
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľské vzťahy na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ID: 3359007   Dátum zverejnenia: 11.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.