Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bytča, okres Bytča
plný úväzok

Skladník - distribučné centrum Bytča

Charakteristika pozície

Do nášho distribučného centra v Bytči hľadáme šikovného a zodpovedného kolegu na pozíciu skladníka, ktorý bude mať na starosti správu skladových zásob, nákladku a výkladku, manipuláciu výčapnej techniky a POSM marketingových materiálov.

Náplň práce

• Zodpovednosť za zverenú techniku – NZV/VZV, náradie
• Zodpovednosť za skladovaný a operatívne evidovaný majetok na sklade výčapnej techniky (VT) a POSM materiálov (POSM)
• Manipulácia a fyzická nakládka a vykládka VT a POSM
• Príjem a výdaj VT a POSM na sklad / zo skladu
• Vykonávanie základných opráv a sanitácie VT a POSM
• Pravidelné inventúry v skladoch VT/POSM
• Zaistenie správneho a normám zodpovedajúceho skladovania zvereného majetku
• Pravidelná komunikácia s technikmi, administrátorkami VT a referentkami POSM
• Správa a archivácia dokladov pre výdaj a príjem materiálu
• Dodržiavanie princípov BOZP a PO na pracovisku
• Aktívnu komunikácia s dodávateľmi služieb spojená so skladovým výdajom a príjmom materiálu VT a POSM.

Požiadavky na kandidáta

• Základné vzdelanie
• Fyzická zdatnosť
• Oprávnenie pre NZV/VZV
• Odolnosť voči stresu
• Znalosť výčapnej techniky a POSM
• Samostatnosť
• Zodpovednosť
• Technická, manuálna zručnosť
• Znalosť práce na PC (World, Excel)

Ponúkame

• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátane zamestnaneckého piva
• Zázemie stabilnej a úspečnej medzinárodnej spoločnosti
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Prepracovaný systém osobného a profesionálneho rozvoja

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3340259  Dátum zverejnenia: 20.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.