Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Zvolen, okres Zvolen
plný úväzok

Servisný technik – Zvolen a okolie

Charakteristika pozície

Do nášho tímu technického servisu pre región Zvolen hľadáme nového kolegu!
Na pozícií Servisného technika budete zodpovedný najmä za inštaláciu výčapných zariadení a ich pravidelný servis, čím budete podporovať stabilnú kvalitu čapovaného piva u našich zákazníkov. V spolupráci s ostatnými tímami sa ďalej budete podieľať na zabezpečovaní podujatí, kde máte na starosti správnu voľbu, zapojenie a kompletné zabezpečenie fungovania výčapnej techniky s ohľadom na požiadavky danej akcie.
Miesto výkonu: región Spišská Nová Ves, Levoča, Poprad, Rožňava

Náplň práce

• Montáž, demontáž a oprava výčapnej techniky u zákazníkov vrátane riešenia reklamácií tankového a kegového piva priamo u zákazníkov
• Oprava chladničiek a interiérových reklám na prevádzkach
• Vedenie evidencie, skladový výdaj a príjem výčapnej techniky a spolupráca pri inventarizácii výčapnej techniky
• Oprava a sanitácia demontovanej výčapnej techniky v dielni
• Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výčapnej techniky a kvality čapovaného piva - s obchodnými zástupcami a priamo so zákazníkmi
• Technické zabezpečenie športových a spoločenských podujatí (inštalácia výčapnej techniky, servis)
• Odborné prehliadky a skúšky elektrických zariadení pred umiestnením u zákazníka

Požiadavky na kandidáta

• Stredné odborné vzdelanie – elektrotechnický odbor je podmienkou
• Znalosť a predchádzajúca prax s výčapnou technikou - výhodou
• Podľa Vyhlášky č. 718/2002 Zbierka zákonov Osvedčenie o odbornej spôsobilosti, pre prácu na elektrických zariadeniach, minimálne § 22 - Samostatný elektrotechnik alebo § 23, § 24 - podmienkou
• Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
• Samostatný a pro-klientský prístup k práci a schopnosť vyjsť s rôznymi typmi ľudí
• VP skupiny B. - aktívny vodič - podmienkou

Ponúkame

• Produkt, ktorý je radosť predávať
• Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
• Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
• Príležitosti pre kariérny rast
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Balíček firemných benefitov

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3334135  Dátum zverejnenia: 13.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.