Reagujte bez životopisu
Logo Plutvy s. r. o.

Pracuj v obľúbenom športovom obchode - hľadáme predavačku s nadšením pre šport

Plutvy s. r. o.

Plutvy.sk - všetko pre plávanie, šnorchlovanie, freediving a otužovanie, Šustekova, Petržalka, Slove
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
3.6.2024
1 400 EUR/mesiacNástupný plat 1400€ brutto. Výkonnostné a motivačné odmeny. Zvyšovanie kvalifikácie. Zamestnanecká strava. Zamestnanecké zľavy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Starostlivosť o zákazníkov. Poradenstvo pri výbere produktov.
  • Aktívna komunikácia osobne, telefonicky, emailom, cez online chat.
  • Príprava a vybavovanie eshopových objednávok, vratiek a výmien tovaru.
  • Starostlivosť o predajňu a jej čistotu.
  • Zodpovednosť za sklad a pokladňu.

Do predajne Plutvy.sk hľadáme novú kolegyňu / kolegu ktorý prevezme starostlivosť o zákazníkov na predajni, poradí im pri výbere produktov.  Postará sa o doloženie tovaru a poriadok na predajni.

Typický deň na pozícii predavačky v Plutvy.sk zahŕňa komunikáciu so zákazníkmi, prípravu eshopových objednávok a starostlivosť o predajňu. Pracovná doba je od pondelka do piatku, od 8:30 do 17:30.

  • Nástupnýplat vo výške 1400€ brutto
  • Mesačné motivačné odmeny na základe výkonu
  • Odmeny pre šikovných a iniciatívnych ľudí s novými nápadmi
  • Absolútna podpora v pracovných aktivitách a vlastnom napredovaní
  • Podpora priebežného zvyšovania kvalifikácie a osobného vzdelávania
  • Plne hradená strava, veľká zásoba kofeínu a cukrov
  • Pár dní home office mimo sezóny

 K zákazníkom aj kolegom pristupujeme indiviuálne a priateľsky. Snažíme sa o obojstrannú spokojnosť, ktorá povedie k dlhodobej spolupráci

Preto hľadáme rovnako zmýšľajúcich, šikovných, iniciatívnych ľudí s nápadmi a energiou. Tešíme sa na váš sprievodný list, krátky životopis a aktuálnu fotografiu. Následne si telefonicky dohodneme osobný pohovor.

Ak ste sa v našej ponuke našli, pošlite nám e-mail na [email protected]. Ak sa chcete odlíšiť, nesielajte klasický životopis. Presvedčte nás svojim zaujímavým príbehom, referenciami, odlíšte sa, zaujmite a nezabudnite na aktuálnu fotografiu.
Ak nie ste šikovná kolegyňa/kolega, ale ju poznáte, budeme radi za každé zdieľanie, každý tip.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Pracovná pozícia je vhodná pre predavačku s nadšením pre šport
  • Dynamická práca vyžaduje príjemné vystupovanie, trpezlivosť a precíznosť
  • Predchádzajúce skúsenosti nie sú nutné, radi ťa naučíme novým veciam
  • Hard skills: skúsenosti v predaji, zručnosť s počítačom, schopnosť rýchlo sa učiť
  • Soft skills: komunikačné zručnosti, tímová spolupráca, prístup k zákazníkom
  • Vhodné pre ženy aj mužov

Sme špecialisti na vodné športy.
Malá, dynamicky rastúca firma, ktorá si zakladá na férovom prístupe a nehľadá skratky, ale skutočne maká. Za pár rokov sme urobili veľký krok z malej kancelárie do krásnej predajne, ale tie najdôležitejšie kroky nás ešte len čakajú. A aby sme ich zvládli, hľadáme nových, rovnako naladených kolegov a kolegyne, s ktorými premeníme spoločné plány a sny na skutočnosť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Bubeník, MBA
Tel.: +421944909004
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4835065  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac