Opravár motorových vozidiel - autobusov

Plusjob Solution s.r.o.

Miesto práce
Šahy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 1 - 2 zmeny
- zabezpečovanie opráv a údržba autobusov a vozidiel pre hromadnú dopravu osôb
- údržba, diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie
- vykonávanie servisných prehliadok podľa interných štandardov
- výjazdy pri poruchách autobusov
- vykonávanie pneuservisných činností

možnosť ubytovania bezplatne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

Prevádzka zabezpečujúca spoľahlivý chod autobusovej prepravy pre zamestnancov našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automechanik/opravár

Počet rokov praxe

2

- prax v odbore výhodou
- vyučený v odbore podmienkou
- skúsenosti s opravami autobusov alebo nákladných vozidiel výhodou
- VP sk. C, D výhodou
- manuálna zručnosť, technické myslenie
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
- bezúhonnosť, lojálnosť

Plusjob Solution s.r.o. bola založená ako rodinná firma v roku 2006 na Slovensku a dynamicky sa rozvíjala. V roku 2014 sa rozrástla na medzinárodnú a odvtedy úspešne pôsobíme aj v Maďarskej republike.

Naša spoločnosť je zameraná na sprostredkovanie pracovnej sily, personálnym lízingom a zabezpečujeme prepravu zamestnancov. Za posledných 17 rokov sme zabezpečili pre viac ako 4000 ľudí stabilnú a dlhodobú prácu. Boli sme schopný pri neustále sa meniacich okolnostiach a požiadavkách na trhu práce sa prispôsobovať a napredovať. V súčasnosti naša personálna agentúra disponuje s veľkým vozovým parkom a zamestnáva približne 430 zamestnancov. Bezproblémový chod a koordinovanie našej firmy zabezpečuje 21 interných zamestnancov .

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4778696  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac