Operátor, technikus

Plusjob Solution s.r.o.

A munkavégzés helye
Göd, Magyarország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
10.12.2018
Bérfeltételek (bruttó)
operátor 1250Ft-1400Ft, technikus 1600Ft

Munkatársakat keresünk hosszú távú munkára.
A munka jellege betanított, könnyü fizikai munka, automatizált gépek működésének figyelése.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- korrekt fizetés (alapórabér operátor 1250ft, 1400ft, technikus 1600ft)
- negyedéves, féléves bónuszok (50 000 - 100 000 ft)
- jelenléti prémium (20 000 - 35 000ft havonta)
- cafetéria (33 000ft havonta)
- meleg étkeztetés
- 13. havi fizetés
- tiszta munkakörnyezet
- túlóra lehetöség
- ingyenes szállás
- ingyenes utaztatás
- munkaszerződés határozatlan időre
- fizetési előleg (próbaidő alatt), heti 20 000Ft
FIGYELEM
Aki 2018 december 05. és 2019 január 30. között belép, az 100 000Ft belépési bónuszt kap az első fizetés mellé. Ezzel kapcsolatos részletes információt személyesen, vagy telefonon lehet kérni.

Információk a kiválasztási folyamatról

FIGYELEM

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

A jelentkezőket a gyár termelési csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Alapszint (A2)

Elvárások:
- szakiskolai középiskolai végzettség
- többműszakos/folyamatos munkarend vállalása

A cég rövid jellemzése

Munkaerő-kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott
ID: 3553728  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: operátor 1250Ft-1400Ft, technikus 1600Ft