Práca v tlačiarni Plotbase.sk

Plotbase s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 400 EUR/mesiacnástupná mzda sa odvíja od praxe na podobnej, alebo rovnakej pozícií + mesačne percentá z obratu (+50€ až 300€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegynku, alebo kolegu do zabehnutej digitálnej tlačiarne.
Pracovná náplň pozostáva z obsluhy zákazníkov, spracovania objednávok a telefonickej a mailovej komunikácie.

Veľkou výhodou uchádzača je:
- ak k životopisu pripojíš aspoň jednu vetu, prečo by sme na pohovor mali zavolať práve teba :)

Výhodou uchádzača sú:
- základy práce s grafickým programom - Corel, alebo Illustrator(Photoshop) a pod.
- skúsenosti na podobnej pozícii

Pracovná doba: od 7:30 do 16:00, alebo od 8:30 do 17:00

- práca v mladom kolektíve
- odmeny odvíjajúce sa od výkonu
- priateľská atmosféra na pracovisku - jedna z najdôležitejších vecí vo firemnej kultúre
- možnosť kariérneho rastu
- vzdelávacie kurzy
- vyvíjame vlastný systém na modernizáciu a automatizáciu výroby
- pozri ako to u nás funguje https://www.youtube.com/watch?v=Hh8cax7uQoM

V prípade, že ťa naša ponuka zaujala, pošli svoj životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
CorelDRAW - Základy
Adobe Illustrator - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- proklientsky prístup
- spoľahlivosť a samostatnosť
- ochota a schopnosť učiť sa nové veci
- manuálna zručnosť

Spoločnosť Plotbase je popredným poskytovateľom služieb v oblasti digitálnej tlače, výroby reklamných systémov a výstavných stánkov na mieru, ktorá pôsobí na Slovenskom, Českom, Maďarskom a Rakúskom trhu.
Kľúčovým pilierom spoločnosti sú kamarátske vzťahy medzi kolegami, čo vytvára pozitívne pracovné prostredie a podporuje spoluprácu.
Naša vášeň pre inováciu a neustále zlepšovanie nás robí lídrom vo svojom odvetví.
Sústreďujeme sa na poskytovanie najvyššej kvality služieb o čom svedčia naše referencie na Googli.
Pridaj sa k nám a spolu vytvorme niečo výnimočné! :)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3435548  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac