Technický poradca

PLOBERGER - SK, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Priamy predaj profesionálneho náradia a dielenských potrieb konečnému spotrebiteľovi
- Starostlivosť o pridelených zákazníkov
- Vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
- Tvorba cenových ponúk
- Riešenie reklamácií

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 EUR/mesiac brutto

- Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti
- Plat je priamo úmerný pracovným výsledkom
- Možnosť používania služobného telefónu a vozidla aj na súkromné účely

Na vybranú pozíciu je preferovaný kandidát, ktorý má skúsenosti s priamym predajom produktov zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

priameho predaja produktov
2

- skúsenosti s predajom, prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky
- samostatnosť, cieľavedomosť
- komunikatívnosť

Ploberger je inovatívna a expandujúca obchodná spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je zameraná na priamy predaj profesionálneho náradia, strojov, dielenských potrieb a ochranných pracovných pomôcok konečnému spotrebiteľovi.
Pre rozšírenie nášho tímu hľadáme samostatných a cieľavedomých ľudí, ktorí sa vedia samostatne rozhodovať a pristupujú zodpovedne k riešeniu pracovných úloh.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselná 2634/1
909 01 Skalica
ID: 3443500   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR/mesiac brutto