Obchodný zástupca (Ref. č.: 01018)

PLOBERGER - SK, s.r.o.

okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete predávať profesionálne náradie, dielenské potreby a ochranné pracovné pomôcky svetových značiek, konečnému spotrebiteľovi vo všetkých oblastiach priemyslu
- starať sa o zverených a už našich pravidelných zákazníkov
- vyhľadávať nových zákazníkov
- budovať sieť zákazníkov
- prezentovať produkty a služby spoločnosti
- spracovávať cenové ponuky
- riešiť prípadné reklamácie

- plat je priamo úmerný pracovným výsledkom
- používanie služobného auta aj na súkromné účely
- mobilný telefón
- notebook
- ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- budúcnosť a perspektívu
- diéty/pracovný deň

Hľadáme niekoho, kto chce byt úspešný a je ochotný učiť sa nové veci. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

priamy predaj tovaru zákazníkom

Komunikatívnosť, organizovanie a plánovanie práce, cieľavedomosť, spoľahlivosť, kultivovaný prejav

Ploberger je inovatívna a expandujúca obchodná spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je zameraná na priamy predaj profesionálneho náradia, strojov, dielenských potrieb a ochranných pracovných pomôcok konečnému spotrebiteľovi.
Pre rozšírenie nášho tímu hľadáme samostatných a cieľavedomých ľudí, ktorí sa vedia samostatne rozhodovať a pristupujú zodpovedne k riešeniu pracovných úloh.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselná 1
909 01 Skalica
ID: 1045953   Dátum zverejnenia: 19.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou