Reagujte bez životopisu

Opatrovateľ/ka seniorov – so znalosťou francúzštiny a/alebo nemčiny.

PLH24hebi GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacÚhrada cestovných výdavkov, vysoký dôchodok z Nemecka, ubytovanie a stravovanie zdarma.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opis pozície:

Spoločnosť PLH24hebi GmbH s hlavným sídlom v Aachen zamestná pracovníkov na pozícii opatrovateľ/ka seniorov.
Služby sa poskytujú v súkromných domoch pacientov, v ktorých je zabezpečené aj ubytovanie a stravovanie pre opatrovateľa/ku.

PRACOVNÉ POVINNOSTI:

• Základne práce v domácnosti: nákup, varenie, upratovanie, žehlenie a pod.
• Pomoc pri činnostiach osobnej hygieny – v Belgicku a Francúzsku opatrovateľ/ka počíta s pravidelnou pomocou zdravotnej sestry.
• Sprevádzanie seniora počas každodenných aktivít (prechádzky, návštevy u lekára, kaderníka, v reštaurácii a pod.).

Požiadavky:

• Znalosť nemeckého alebo francúzskeho jazyka na komunikatívnej úrovni.
• Skúsenosti v oblasti starostlivosti o starších.
• Pripravenosť prijať prácu na minimálne dva mesiace.

Ponúkame:

• Zamestnanie na základe nemeckej pracovnej zmluvy na dobu určitú.
• Kompletné nemecké zdravotné poistenie v poisťovni AOK.
• Odvody na dôchodkové, nemocenské, úrazové poistenie a poistenie v nezamestnanosti do Deutsche Rentenversicherung (v Nemecku).
• Odmena 1100 - 1600 eur netto.
• Celková náhrada cestovných nákladov.
• Ubytovanie a stravovanie – zadarmo.
• Transfer na pracovisko a späť zadarmo.
• Denná pomoc koordinátora na pracovisku.
• Povinné voľno pre každého zamestnanca.

Informácie o výberovom konaní

KONTAKT:

E- Mail: [email protected]
www.plh24.de

Kontaktujte nás telefonicky na pevnej linke:

0049 241 991 272 92 (Nemecko)
0049 157 325 965 16 (Whats app)
0032 80 59 00 60 (Belgicko)

Messenger Facebook (Alicja PLHhebi)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

OPATROVATEĽ/KA SENIOROV

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Jeden mesiac

Spoločnosť PLH24hebi GmbH (nemecký priamy zamestnávateľ, reg. č. 201/5984/4214) ponúka zamestnanie v oblasti starostlivosti pre osoby bez odborného vzdelania. Ponúkame prácu založenú na pomoci starším osobám v ich každodennom živote a vykonávaní činností spojených s údržbou domácnosti. Zamestnanie sa poskytuje na území Francúzska, Nemecka (oblasť: NRW) a Belgicka (oblasti: francúzskojazyčná (Communauté Française) a nemeckojazyčná (Deutschsprachige Gemeinschaft).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3944975  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac