Medicínsky Reprezentant Imunoglukan

PLEURAN, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou, možný ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacodmeny mesacne podla aktivít, polročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vstúpte do sveta zdravia s Imunoglukanom!

Rozširujeme náš slovenský tím a hľadáme pre severovýchodné a západné Slovensko človeka, ktorého baví obchod , vzdelávanie, vie si získať dôveru klientov a prehlbovať ju.

• Máte radi orientáciu na výsledok? Presnosť, organizovanosť a zodpovednosť sú Vám vlastné? Radi by sme mali medzi sebou nového člena tímu , ktorý s nami potiahne za jeden povraz v rámci plnenia predajných plánov a bude s nami chcieť zdieľať úspechy!

• Staňte sa dlhodobým partnerom pre lekárov a lekárne v pridelenom regióne v oblasti pediatrie, imununoalergológie a ORL. Spoločne s nami budete hľadať tie najlepšie riešenia pre našich klientov na ceste k zlepšeniu ich zdravia a prevencie.

• Okrem denných návštev si budete budovať a prehlbovať dlhotrvajúce vzťahy s lekármi a lekárnikmi , organizovať vlastné semináre, prezentovať naše produkty na kongresoch,

• K Vašej práci budú patriť aj reporty z Vašich denných pracovných aktivít

• Budete manažerom svojho regionu, predaje a svoje aktivity si budete priebežne vyhodnocovať a hľadať spolu s tímom nové stratégie tam kde uvidíte potenciál.

• Oceníme Vaše skúsenosti s prácou v ordináciách a v lekárňach, ale sme ochotní zaškoliť aj energického nováčika v odbore s potenciálom a chuťou stať sa odborníkom vo zverenej oblasti

• Budete prinášať inšpiráciu a nápady, aby naša spoločná práca mohla úspešne napredovať

Sme slovenská výrobná biotechnologická spoločnosť , ktorá viac než 20 rokov vyvíja, vyrába a predáva vysoko kvalitné prírodné produkty na podporu zdravia.

Čo ponúkame:
• Motivačné finančné ohodnotenie a nastavenie pevných cieľov na dosiahnutie bonusov
• Plne Vás vybavíme - služobný automobil, notebook a telefón na pracovné účely
• Pri prehlbovaní odbornosti a znalostí o produktoch Vám bude oporou profesionálny medical a marketing tím
• Príjemné a priateľské prostredie v medzinárodnej spoločnosti.
• Naše produkty aj pre vlastnú potrebu

Požiadavky na Vás:
• Vzdelanie v oblasti farmácie, medicíny alebo prírodných vied. Ak máte strednú zdravotnícku, je to veľká výhoda!
• Minimálne 1 rok skúseností ako medicínsky či farmaceutický reprezentant, ideálne so skúsenosťami s pediatrami a lekárňami.
• Výborné komunikačné, prezentačné a predajne
zručnosti
• Ste zrelou a pozitívne naladenou osobnosťou
• Chcete sa neustále vzdelávať a rozvíjať.
• Aktívna práca s PC
• Vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Ak Ste pripravená/pripravený na túto výzvu, chceme o Vás vedieť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy, pedagogika, zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Word, Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii medicinskeho reprezentanta minimálne 1 rok

PLEURAN s.r.o. je výrobno-obchodná biotechnologická spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou doplnkov výživy a kozmetických prípravkov do lekární, ako i distribúciou surovín do kozmetického a farmaceutického priemyslu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4598136  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac