QA Team Leader

Plaut Slovensko, s.r.o.

Bratislava IV, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
2 500 EUR/mesiacOd 2 500 eur/mesiac. Mzdová ponuka bude po osobnom stretnutí prehodnotená a upresnená na základe individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu QA oddelenia hľadáme lídra, vedúcu, komunikatívnu a zodpovednú osobnosť.

​Aké sú zodpovednosti a pracovné činnosti na daných projektoch?​

  • Koordinácia tímu testerov a manažovanie zdrojov na základe potrieb a požiadaviek oddelenia softvérového vývoja
  • Zaškoľovanie nových členov a priebežné vzdelávanie členov tímu QF oddelenia
  • Sledovanie a analýza aktivity členov QA tímu testerov
  • Plánovanie testov pri kalkuláciách projektov, pomoc pri nasetovaní testovacích aktivít
  • Dohľad nad exekúciou testov pri prebiehajúcich projektoch
  • Spolupráca na skvalitnení testovania a procesov spoločnosti
  • Výber a rozvoj testovacích riešení, nástrojov na automatizáciu testov
  • Príprava výstupov pre oddelenie managementu o aktuálnom stave a priebehu testovania
  • Zabezpečenie potrebných výstupov pre pravidelný reporting zákazníkovi
  • Vlastný výkon úloh ako plnohodnotný člen tímu testovania

Koho a čo u nás nájdeš

  • Zmysluplný IT job pre spoločnosť, ktorej služby využívajú občania Slovenska každý deň
  • Unikátne know-how, ktoré sa naučíš od našich interných expertov európskeho formátu, a to vo viacerých atraktívnych doménach
  • IT záber, ktorý je na Slovensku jedinečný svojím rozsahom aj odbornou expertízou
  • Prácu na zložitých projektoch, ktoré ťa preveria, naučia a pripravia
  • Flexibilný a zmysluplný prístup k projektom so silnou orientáciou na naplnenie cieľov
  • Priateľský kolektív s rodinnou atmosférou a množstvom benefitov ​

Aké to u nás je

  • Máš pružný pracovný čas a homeoffice podľa dohody s nadriadeným
  • Nie si priviazaný k pozícii - môžeš sa presunúť na iný projekt a inú prácu
  • K dispozícii máš 4 zaplatené hodiny mesačne na tvoje samoštúdium
  • Môžeš študovať v kurzoch, aj počas pracovnej doby, a získať certifikáty
  • Samozrejmosťou je príspevok na stravu, ktorý plne hradíme
  • Referall program
  • Môžeš si pravidelne zlepšovať angličtinu v kurzoch priamo na pracovisku
  • Každý druhý utorok v mesiaci sa môžeš dať vymasírovať priamo na pracovisku
  • Nájdeš u nás výbornú kávu, pravidelné ovocné dni aj firemné raňajky
  • Plne hradíme gynekologickú zdravotnú starostlivosť pre ženy
  • Odsedené za compom si môžeš kompenzovať cez Multisport kartu
  • Vieme si dať pauzu! Si pozvaný na grilovačky, mikroteambuildingy,  výlety, dni zdravia, vianočný večierok, atď..

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich uvedené podmienky potrebné na výkon obsadzovanej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Mierne pokročilý
XML - Mierne pokročilý
GIT - Mierne pokročilý
Unit Testing - Mierne pokročilý
JavaScript - Základy
Java - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT Tester, QA Team Leader

Počet rokov praxe

5

Koho hľadáme?

Skúseného testera, ktorý:

  • sa nezľakne výziev
  • vie pracovať samostatne s dôrazom na dodržiavanie deadlinov
  • je zodpovedný a spoľahlivý
  • má ambíciu stať sa teamleaderom a pre túto činnosť má adekvátne soft skills
  • zanieteného kolegu s drivom posúvať veci dopredu
  • kolegu, ktorý svojou osobnosťou zapadne do nášho komorného IT prostredia

Požiadavky:

  • preferujeme znalosť QF-Test, Jython, TestProject, GIT/verziovacie nástroje/, XML, SQL, Jenkins
  • vítaná je základná znalosť programovania
  • min 5 ročná skúsenosť s tvorbou automatizovaných testov a testovacích skriptov
  • 1+ rokov skúsenosti s vedením tímu - veľkou výhodou
  • SŠ/VŠ - IT/technického zamerania

Sme PLAUT, slovenský líder v navrhovaní a dodávke sofistikovaných end-to-end riešení, šitých na mieru klienta.

Naše riešenia obsluhujú desiatky miliónov prístupov ročne v nonstop prevádzke a v oblastiach, ktoré musia fungovať bezpečne a bezporuchovo.
Na území Európskej únie sme jednou z mála spoločností, ktorá zvláda end-to end proces vydávania rôznych elektronických dokladov.

Poskytovateľom štátnych, poštových či finančných služieb sme pomohli migrovať od papierovej k elektronickej forme komunikácie.
Navrhli a zrealizovali sme originálne projekty, zamerané na centrálne enterprise a front-office systémy a ich integráciu s existujúcimi informačnými systémami.

Sme aj poradenská spoločnosť v oblasti re-inžinieringu podnikových procesov, pre platobné systémy a e-business, kde vieme ponúknuť riešenia pre front aj back-office, a často vystupujeme v úlohe systémového integrátora riešenia od viacerých dodávateľov.

Adresa spoločnosti:
Karloveská, 34
841 04 Bratislava

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Prevužňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4810596  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac