PHP developer

Plaut Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 2 000 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/kontrakt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vývoj webových a portálových riešení na platforme PHP Laravel, zameraných na špičkový UX / UI dizajn a frontend orientovaný na používateľa s CMS systémom
- implementácii riešenia a spolupráca pri analýze požiadaviek zákazníka a pri dizajne softvérového riešenia

- možnosti práce s najmodernejšími technológiami priamo na
produkčných projektoch pre veľkých zákazníkov
- agilný team a zabehnuté CI/CD
- technologicky veľmi zaujímavé projekty
- finančné bonusy na školenia a kurzy
- flexibilný pracovný čas
- homeoffice, prípadne remote spolupráca
- osobnostný a profesionálny rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

PHP - Expert
SQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Laravel (prípadne iný PHP framework) - Expert

- vývoj v programovacom jazyku PHP
- znalosť niektorého z PHP frameworkov
(Laravel, Symfony)
- znalosť návrhových vzorov a best practices
softvérového vývoja
- skúsenosti s webovými službami a tvorbou
REST API rozhraní
- skúsenosť s October CMS výhodou
- znalosť frontend frameworkov (Vue.js,
Angular, React, jQuery) výhodou
- znalosť písania PHP unit testov výhodou

Sme PLAUT, slovenský líder v navrhovaní a dodávke sofistikovaných end-to-end riešení, šitých na mieru klienta.

Naše riešenia obsluhujú desiatky miliónov prístupov ročne v nonstop prevádzke a v oblastiach, ktoré musia fungovať bezpečne a bezporuchovo.
Na území Európskej únie sme jednou z mála spoločností, ktorá zvláda end-to end proces vydávania rôznych elektronických dokladov.

Poskytovateľom štátnych, poštových či finančných služieb sme pomohli migrovať od papierovej k elektronickej forme komunikácie.
Navrhli a zrealizovali sme originálne projekty, zamerané na centrálne enterprise a front-office systémy a ich integráciu s existujúcimi informačnými systémami.

Sme aj poradenská spoločnosť v oblasti re-inžinieringu podnikových procesov, pre platobné systémy a e-business, kde vieme ponúknuť riešenia pre front aj back-office, a často vystupujeme v úlohe systémového integrátora riešenia od viacerých dodávateľov.

Adresa spoločnosti:
Karloveská, 34
841 04 Bratislava

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4332809  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac