Angular/Frontend Developer

Plaut Slovensko, s.r.o.

Bratislava IV, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
2 200 EUR/mesiacMedior kandidát od 2 200 eur brutto /mesiac. Senior kandidát od 3 200 eur brutto/mesiac. Mzdová ponuka bude po osobnom stretnutí upresnená na základe znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná a neustále sa dynamický rozvíjajúca IT SW spoločnosť pôsobiaca prevažne v oblasti poštových služieb a elektronickej identifikácie, hľadá skúseného ANGULAR frontend programátora do nášho skvele zohraného tímu.

Koho hľadáme?
• Samostatných kompetentných vývojárov, ktorí sa nezľaknú výziev, vedia pracovať samostatne s dôrazom na dodržiavanie deadlinov
• Zanietených vývojárov s drivom rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti
• Kolegu, ktorý svojou osobnosťou zapadne ako puzzle medzi nás, do nášho komorného IT prostredia

Aké sú zodpovednosti a pracovné činnosti na daných projektoch?
• Spolupráca s Business analytikmi na odhade, návrhu a špecifikácii požiadaviek zákazníka
• Spolupráca s Backend teamom na vytvorení API a integrácii tak, aby zodpovedalo API Backend aj Frontend štandardom
• Implementácia používateľského rozhrania a integrácia na API
• Code review a mentoring junior tímu
• Spolupráca s Testermi pre zaistenie kvality (QA)

Projekty, na ktorých pracujeme, sú dlhoročné partnerstvá a klientom poskytujeme riešenia od fázy designu až po testing.

Technológie ktoré používame:
Front-end:
• Angular 11+, TypeScript, HTML5, SCSS
• RxJS, Ngrx, Highcharts, Webpack, Tailwind
• Unit tests
• Responsive Web Design, Progressive Web Applications
• BEM

Požadujeme nasledovné znalosti:
Primárne
• Angular – Pokročilý/Expert – NUTNOSŤOU
• TypeScript - Pokročilý
• HTML - Pokročilý
• CSS - Pokročilý
• Node.js – Základy
• Java - VÍTANÉ
• Dobré porozumenie OOP and OOD princípov a paternov
• Skúsenosti s verziovacími nástrojmi
• Maven, Gradle

Ľudia a firemná kultúra je to najcennejšie čo firmá má, preto sa snažíme poskytnúť naším kolegom široku paletu benefitov a reflektujeme na ich potreby.

Čo vieme ponúknuť?
• Predovšetkým prácu v konštruktívnom prostredí, v skvelom priateľskom kolektíve na zaujímavých projektoch. Možné interné presuny na iné projekty.
• Pravidelné jazykové kurzy AJ na pracovisku
• Príspevok na stravné plne hradený zo strany zamestnávateľa
• Rôznorodé firemné akcie - jesenná opekačka v Líščom údolí, vianočný večierok s kapustnicou, koncoročná spoločná večera (ála husacina), mikroteambuildingy - jedenkrát ročne posedenie v bare/krčme pre jednotlivé tímy, akcia halušky (spoločná príprava májových bryndzákov)
• Pravidelné utorkové masáže na pracovisku
• 1krát v týždni FRUIT DAY
• 1 krát mesačne firemné raňajky
• Výborná káva je u nás samozrejmosťou
• Home office podľa dohody s nadriadeným
• Multisport kartu
• Podpora vzdelávania – kurzy a certifikáty, trainee programy, večerné školy
• V rámci pracovného dňa 4hodiny mesačne venované samoštúdiu
• Referall program
• Spoločenské podujatia – divadlo
• Plne hradená zdravotná starostlivosť pre ženy v gynekologickej ambulancii
• Pružný pracovný čas

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich uvedené podmienky potrebné na výkon obsadzovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Frontend Developer

Počet rokov praxe

3

• projektové skúsenosti s frameworkom ANGULAR – NUTNÉ
• znalosť životného cyklu vývoja SW a frontendových platforiem
• analytické myslenie, efektívna komunikácia a zmysel pre tímovosť
• vysoká miera zodpovednosti a dôslednosti
• pozitívne nastavenie pri výzvach a nečakaných situáciách vyžadujúcich kritické myslenie a nadhľad
• samostatný, systematický a proaktívny prístup k riešeniu zadaných úloh

Sme PLAUT, slovenský líder v navrhovaní a dodávke sofistikovaných end-to-end riešení, šitých na mieru klienta.

Naše riešenia obsluhujú desiatky miliónov prístupov ročne v nonstop prevádzke a v oblastiach, ktoré musia fungovať bezpečne a bezporuchovo.
Na území Európskej únie sme jednou z mála spoločností, ktorá zvláda end-to end proces vydávania rôznych elektronických dokladov.

Poskytovateľom štátnych, poštových či finančných služieb sme pomohli migrovať od papierovej k elektronickej forme komunikácie.
Navrhli a zrealizovali sme originálne projekty, zamerané na centrálne enterprise a front-office systémy a ich integráciu s existujúcimi informačnými systémami.

Sme aj poradenská spoločnosť v oblasti re-inžinieringu podnikových procesov, pre platobné systémy a e-business, kde vieme ponúknuť riešenia pre front aj back-office, a často vystupujeme v úlohe systémového integrátora riešenia od viacerých dodávateľov.

Adresa spoločnosti:
Karloveská, 34
841 04 Bratislava

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4287850  Dátum zverejnenia: 21.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac