Java Developer

Plaut Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská 34, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatná implementácia riešení na základe analytických vstupov a zadaní.
- Aktívna spolupráca s ostatnými členmi tímu, návrh riešení a vhodných technológií.
- Sledovaní nových trendov a frameworkov .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatické, technické alebo matematické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

Java Programátor
3

Technologické zameranie:
- backend: Spring Framework, JPA, Hibernate, jBPM
- fronted: JavaScript, AngularJS, Bootstrap, JSF
- integrácie: WS, Rest, WS-Sec, RabbitMQ
- dáta: RDBMS Oracle, PostgreSQL, JasperReports
- mobilná platforma: Android/iOS
- run-time infraštruktúra: Red Hat, Vagrant, Tomcat, Spring Boot, Nginx
- dev infraštruktúra: Git+Gitlab, Mercurial, Gradle, Eclipse/IDEA, JIRA, Jenkins

Slovenská softvérová spoločnosť pôsobiaca v oblasti poštových služieb, bankovníctva, digitálneho podpisu (eID) a e-governmentu. Vytvárame riešenia, ktoré zjednodušujú každodenný život státisícov ľudí pri kontakte so štátnymi inštitúciami a poskytovateľmi služieb verejnosti. Zakladáme si na profesionálnom a etickom prístupe. Viac o našich projektoch nájdete na našom webe https://www.plaut.sk/ a LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/plaut-slovensko-a.s./.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Karloveská 34
841 04 Bratislava
ID: 4022445  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac