C++ Developer

Plaut Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených C++ programátorov do tímu podieľajúcom sa na vývoji aplikačných riešení v rôznych oblastiach IT priemyslu šitých na mieru zákazníka, na rôznych platformách a pre rôzne účely.
Výhodou, nie však podmienkou, sú niektoré zo znalostí a skúseností:
- skúsenosti v oblasti symetrickej a asymetrickej kryptografie
- skúsenosti v oblasti infraštruktúry verejného kľúča (PKI).
- skúsenosti v oblasti vývoja multiplatformového softvéru pre mobilné aj štandardné desktopové operačné systémy (významnou výhodou je znalosť QT framework)
- skúsenosti v oblasti vývoja webových služieb (SOAP/XML, REST/JSON)
- znalosť objektového designu
- znalosť metodológie SW vývoja

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2020 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatické, technické alebo matematické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Od uchádzača očakávame:

- samostatnosť a analytické myslenie
- zodpovednosť, systematickosť a dôslednosť, proaktívny prístup, efektívna komunikácia a zmysel pre tímovú prácu

Slovenská softvérová spoločnosť pôsobiaca v oblasti poštových služieb, bankovníctva, digitálneho podpisu (eID) a e-governmentu. Vytvárame riešenia, ktoré zjednodušujú každodenný život státisícov ľudí pri kontakte so štátnymi inštitúciami a poskytovateľmi služieb verejnosti. Zakladáme si na profesionálnom a etickom prístupe. Viac o našich projektoch nájdete na našom webe https://www.plaut.sk/ a LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/plaut-slovensko-a.s./.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Karloveská 34
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Švajdová
E-mail: poslať životopis
ID: 3966497  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac