Administrátor databázy

Plaut Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Daily work:
- Oracle Database Administration & Maintenance (Table partitioning, Advanced queues, Advanced replication, ...)
- Monitoring of database and performance tuning
- Technical consultations and recommendations on technical architecture and production standards
- Collaboration with support team during service outages, on-call support
- Patching, version upgrades
Skills:
- Advance Oracle DB 11g/12c RAC administration skills
- Knowledge of SQL, PL/SQL programming or Shell scripting is a plus
- Experience with Oracle RAC and Data Guard setup and administration
- Linux environment
- Willingness to learn new technologies in accordance with the customer requirements (PostgreSQL, SQL Server)

Druh pracovného pomeru: podľa dohody (interný/externý)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vysoké nasadenie pri prevádzkových problémoch, zodpovednosť, dôslednosť, znalosť nových – prichádzajúcich technológií

Sme PLAUT, slovenský líder v navrhovaní a dodávke sofistikovaných end-to-end riešení, šitých na mieru klienta.

Naše riešenia obsluhujú desiatky miliónov prístupov ročne v nonstop prevádzke a v oblastiach, ktoré musia fungovať bezpečne a bezporuchovo.
Na území Európskej únie sme jednou z mála spoločností, ktorá zvláda end-to end proces vydávania rôznych elektronických dokladov.

Poskytovateľom štátnych, poštových či finančných služieb sme pomohli migrovať od papierovej k elektronickej forme komunikácie.
Navrhli a zrealizovali sme originálne projekty, zamerané na centrálne enterprise a front-office systémy a ich integráciu s existujúcimi informačnými systémami.

Sme aj poradenská spoločnosť v oblasti re-inžinieringu podnikových procesov, pre platobné systémy a e-business, kde vieme ponúknuť riešenia pre front aj back-office, a často vystupujeme v úlohe systémového integrátora riešenia od viacerých dodávateľov.

Adresa spoločnosti:
Karloveská, 34
841 04 Bratislava

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3763960  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 500 EUR/mesiac