Bussines Analytik (Konzultant) - senior, medior

Plaut Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská 34, Karlova Ves, Bratislava IV
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2.000 Eur /za mesiac - hrubá mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zjednodušene povedané, budeš sa pýtať zákazníka, hľadať materiály, počúvať, zapíšeš si poznámky, kategorizovať požiadavky, použiješ zdravý sedliacky rozum, dáš tomu hlavu a pätu, navrhneš, popíšeš, odprezentuješ, poradíš, skonzultuješ atď.
Náplň práce:
- Účasť na návrhu správnych produktov a riešení pre zákazníka
- Stretnutia u zákazníka
- Popis a analýza procesov, dátových tokov a integračných závislostí
- Zber, špecifikácia, kategorizácia a analýza požiadaviek zákazníka
- Tvorba prezentácií
- Zodpovednosť za formálnu a obsahovú kvalitu výstupov pre zákazníkov
- Príprava a spracovanie obchodných podkladov

Ponúkame:
- zaškolenie do notácií UML, ArchiMate a práca v nástroji Enterprise Architect
- je možnosť absolvovať certifikáty UML, ArchiMate, TOGAF, Prince2 podľa vlastných preferencií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatické, matematické, technické, ekonomické alebo manažérske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- zdravý „sedliacky“ rozum – logické myslenie a
odvodzovanie záverov z daných vstupov
- samostatnosť, zodpovednosť, systematickosť a
dôslednosť, proaktívny prístup, efektívna
komunikácia a zmysel pre tímovú prácu
- výhodou je rýchle písanie na PC (strojopis)
- výhodou je znalosť procesov v štátnej správe

Sme PLAUT, slovenský líder v navrhovaní a dodávke sofistikovaných end-to-end riešení, šitých na mieru klienta.

Naše riešenia obsluhujú desiatky miliónov prístupov ročne v nonstop prevádzke a v oblastiach, ktoré musia fungovať bezpečne a bezporuchovo.
Na území Európskej únie sme jednou z mála spoločností, ktorá zvláda end-to end proces vydávania rôznych elektronických dokladov.

Poskytovateľom štátnych, poštových či finančných služieb sme pomohli migrovať od papierovej k elektronickej forme komunikácie.
Navrhli a zrealizovali sme originálne projekty, zamerané na centrálne enterprise a front-office systémy a ich integráciu s existujúcimi informačnými systémami.

Sme aj poradenská spoločnosť v oblasti re-inžinieringu podnikových procesov, pre platobné systémy a e-business, kde vieme ponúknuť riešenia pre front aj back-office, a často vystupujeme v úlohe systémového integrátora riešenia od viacerých dodávateľov.

Adresa spoločnosti:
Karloveská, 34
841 04 Bratislava

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3558161  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.000 Eur /za mesiac - hrubá mzda