Monitoring IT systémov(dlhodobá brigáda)

Plaut Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská 34, Karlova Ves, Bratislava IV
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná pre študenta vysokej školy. Systémy vyžadujú monitorovanie 6 dní v týždni (pracovný týždeň/18 hodín denne). Podmienky rotovania sa dohadujú na týždennej báze.

Profil pozície:
- Sledovanie niekoľkých bežiacich IT systémov, kontrola ich funkčnosti
- Nahlasovanie chýb zodpovednému zamestnancovi
- Reporting

Pozíciu obsadzujeme na dohodu o brigádnickej práci študenta. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

zodpovednosť, systematickosť, dôslednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup, analytické myslenie

Sme PLAUT, slovenský líder v navrhovaní a dodávke sofistikovaných end-to-end riešení, šitých na mieru klienta.

Naše riešenia obsluhujú desiatky miliónov prístupov ročne v nonstop prevádzke a v oblastiach, ktoré musia fungovať bezpečne a bezporuchovo.
Na území Európskej únie sme jednou z mála spoločností, ktorá zvláda end-to end proces vydávania rôznych elektronických dokladov.

Poskytovateľom štátnych, poštových či finančných služieb sme pomohli migrovať od papierovej k elektronickej forme komunikácie.
Navrhli a zrealizovali sme originálne projekty, zamerané na centrálne enterprise a front-office systémy a ich integráciu s existujúcimi informačnými systémami.

Sme aj poradenská spoločnosť v oblasti re-inžinieringu podnikových procesov, pre platobné systémy a e-business, kde vieme ponúknuť riešenia pre front aj back-office, a často vystupujeme v úlohe systémového integrátora riešenia od viacerých dodávateľov.

Adresa spoločnosti:
Karloveská, 34
841 04 Bratislava

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2537932  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.