Helpdesk Support - Podpora a pomoc našim zákazníkom

Platon Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 53, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné poradenstvo a podpora zákazníkov
- aktívne komunikovanie so zákazníkom (telefonické, mailové) a zdokumentovanie rozhovorov
- vybavovanie a riešenie vzniknutých problémov
- poskytovanie poradenstva a služieb
- vykonávanie podpory zákazníka v čo najkratšom možnom čase

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600€ + odmena, ktorá závisí od skúseností a zručností uchádzača

- variabilná pracovná doba (možnosť prispôsobiť aj iným povinnostiam, napr. škole)
- možná práca z domu ([email protected])
- práca v rastúcej malej firme a v mladom kolektíve
- všetko potrebné zaučíme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2019 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mohol by si vedieť a mať:
• dobré teoretické vedomosti o webhostingoch, IP adresách, doménach a o správe DNS
• zvládať s prehľadom a chladnou mysľou stresové situácie
• riešiť a vybavovať samostatné požiadavky klientov
• nebáť sa ľudí a zvládať slovenskú gramatiku
• mať ochotu učiť sa nové veci
• byť nadšený do online sveta

Vznikli sme pred viac ako 10 rokmi s cieľom poskytovať kvalitné hostingové a serverhousingové služby pre slovenský internet. Medzičasom sme rozšírili svoje pôsobenie aj za hranice Slovenska, ale stále sme mladá flexibilná firma bez skostnatenej byrokracie a prehnaného formalizmu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hlavná 3
927 01 Šaľa

Kontakt

ID: 3195222   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600€ + odmena, ktorá závisí od skúseností a zručností uchádzača