Obchodní zástupce - Bratislava

platon institut s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodník pro Platon Finance.

  • Hledáš práci, která tě bude naplňovat a bavit? Jsi ambiciózní a spolehlivý?
  • Chceš se stát součástí Finančně technologické společnosti?
  • Chceš být u zrodu nové digitální éry?
  • Tohle, a ještě mnohem více, tě čeká u nás v Platon Finance.

Kdo jsme?

  • Jsme společnost, která se zabývá digitální ekonomikou a využitelnost v běžném životě.
  • Jsme oficiálním partnerem nadnárodních společností ve FinTechové oblasti.

Co od tebe čekáme?

  • Tvůj obchodní charakter, ale jsi i silný člen v týmu? Vše ti pomůže pro tvůj osobní rozvoj.
  • Nevnímáš problém jako překážku, ale jako výzvu, která posune dál tebe i firmu.
  • Do všeho se pouštíš na 100% a umíš dotahovat věci do konce.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co u nás budeš dělat?

  • Budeš aktivně vyhledávat nové klienty a přivádět je do naší společnosti Platon Finance.
  • Budeš o své i svěřené klienty pečovat a starat se o to, aby se s námi cítili dobře.
  • Budeš se učit novým věcem, rozšiřovat si obzory v oblasti blockchain technologiích a osobnostně růst.
  • Budeš se iniciativně podílet na růstu firmy a našeho produktu, protože tvůj názor má váhu.

Co ti nabízíme?

  • První dva měsíce jistotu v podobě fixního platu a k tomu motivující finanční odměnu za vykonanou práci (průměr 50.000,- - 70.000,-Kč + další pohyblivé složky)
  • Práci na IČO
  • Multisport kartu, protože život není jen o práci
  • Možnost pracovat s inovativním produktem, který přináší skutečné hodnoty
  • Možnost cestovat v rámci našich poboček

Místo výkonu práce:

Platon finance, s.r.o., Pribinova 8, Bratislava

Zda se nebojíš nové výzvy a jsi proaktivní obchodník, reaguj na naší nabídku hned a pošli nám tvůj CV.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4079075  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc