Ambrela hľadá posilu do tímu na pozíciu: Projektový manažér/ka

Platforma mimovládnych rozvojových organizácií - Ambrela

Miesto práce
Miletičova 7, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac 1050 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový manažér/ka Platformy rozvojových organizácií – Ambrela je zodpovedný za manažovanie projektu, financovaného Európskou Komisiou, ako aj ďalších vybraných projektov v oblasti medzinárodného rozvoja. Je zapojený do celého projektového cyklu (dizajn, príprava projektových dokumentov, implementácia projektov, monitoring, reportovanie donorom a podobne). V tomto konkrétnom prípade sa jedná o manažovanie slovenskej časti projektu v rámci medzinárodného konzorcia partnerov zo siedmich krajín EÚ.

Povinnosti a zodpovednosti:
- manažment vybraných projektov vrátane projektu Európskej komisie
- vypracovanie projektovej dokumentácie, reportovanie
- príprava a účasť na projektových eventoch a stretnutiach projektových partnerov
- spolupráca a komunikácia najmä s projekovými partnermi, finančnou manažérkou, ďalšími projektovým manažérmi a donormi projektov na Slovensku aj v zahraničí

Požiadavky na vybraného človeka:
- ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa
- minimálne 2-ročná skúsenosť v oblasti projektového manažmentu mimovládnych organizácií
- skúsenosť s prácou v mimovládnom sektore
- orientácia v rôznych grantových schémach, zameraných na sociálnu / rozvojovú oblasť je podstatnou výhodou
- skúsenosť s čerpaním štrukturálnych fondov je výhodou
- skúsenosť s personalistikou (mzdy a podobne) je výhodou
- skúsenosť s finančným manažmentom projektov je výhodou
- hľadáme univerzálneho človeka s vysoko samostatným prístupom k práci a s dobrými manažérskymi zručnosťami (plánovanie, organizovanie, rozhodovanie aj vyjednávanie)

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť byť v centre diania, pri tvorbe politík a na stretnutiach, kde presadzujeme lepšiu víziu Slovenska
- práca v rozvíjajúcej sa organizácii s priestorom na sebarealizáciu a uplatnenie kreativity
- pracovná skúsenosť z medzinárodného prostredia
- školenia, tréningy a podpora v ďalšom vzdelávaní
- stretnutia s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí menia našu spoločnosť k lepšiemu
- flexibilný pracovný čas
- team-buildingové aktivity
- férová káva a pokrmy z rôznych končín sveta (tzv. Globálnho Juhu)

Uchádzačov/ky o danú pracovnú pozíciu žiadame zaslať životopis a motivačný list spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na e-mail: [email protected]

Ďakujeme už vopred všetkým uchádzačom a uchádzačkám za záujem pracovať pre Ambrelu. Kontaktovať telefonicky však budeme iba vybraných uchádzačov alebo uchádzačky, najviac spĺňajúcich požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.12.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, medzinárodný rozvoj, vzdelávanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Platforma rozvojových organizácíí – Ambrela hľadá do tímu univerzálneho človeka s vysoko samostatným prístupom k práci a s dobrými manažérskymi zručnosťami (plánovanie, organizovanie, rozhodovanie aj vyjednávanie).

Platforma rozvojových organizácií – Ambrela je strešnou organizáciou 27 rozvojových, prevažne mimovládnych organizácií na Slovensku (18 riadnych členov a 9 pozorovateľov), ktoré sa venujú rozvojovej spolupráci, humanitárnej pomoci, globálnemu rozvojovému vzdelávaniu a/alebo trvalo udržateľnému rozvoju, a to doma alebo v zahraničí. Ambrela zastupuje ich spoločné záujmy na domácej pôde i v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Platforma rozvojových organizácií – Ambrela
Miletičova 7
821 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3824356  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac1050 EUR