PR manažér/ka

Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
600 EUR/mesiacpolovičný úväzok alebo práca na živnosť, po zapracovaní možnosť rastu mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava propagačných textov, tlačových správ, článkov a ďalších propagačných materiálov a ich konceptov
príprava podkladov pre komunikáciu na sociálnych sieťach a v online prostredí (napr. písanie blogov, newsletterov, príprava statusov, príprava textov na webstránku)
správa web stránky a sociálnych sietí
vyhľadávanie komunikačných príležitostí a navrhovanie tém na komunikáciu
príprava komunikačných stratégií, prípadne návrh mediaplánu
organizovanie a príprava eventov a seminárov, návrh konceptu
príprava cenových kalkulácií
monitoring výstupov, ich spracovanie a vyhodnocovanie
oslovovanie a komunikácia s médiami
propagácia dobrovoľníctva

práca v mladom kolektíve, rozvoj tvojej osobnosti aj po profesionálnej stránke, možnosť rozbehnúť nové projekty, ďalšie vzdelávanie v oblasti práce s dobrovoľníkmi/čkami, PR a manažmentu dobrovoľníkov/čok; prístup, v ktorom je zamestnanec/kyňa partnerom a spolutvorcom

Životopis posielať do 11.2.2020 na [email protected]. V priebehu februára budeme kontaktovať vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Facebook Ads - Základy
Google Analytics - Základy
Microsoft Office - Základy

Počet rokov praxe

1

Táto pozícia je pre teba, ak si absolvoval/a alebo ešte študuješ PR, marketing alebo žurnalistiku a máš v tejto oblasti aspoň ročné pracovné/ dobrovoľnícke alebo iné skúsenosti, ovládaš perfektne slovenčinu, a angličtinu ovládaš aspoň na úrovni B1. Vieš pracovať s MS Office a používať sociálne siete. Bolo by super, keby si už niekedy dobrovoľníčil/a, videl/a v dobrovoľníctve zmysel a rozumel/a, prečo je dobrovoľníctvo dôležité. Ak si milá, kreatívna, asertívna (kľudne aj trochu drzá), zodpovedná osoba, nadšená pracovať s ľuďmi, vieš multitaskovať a robiť veci aj samostatne, máš výborné prezentačné zručnosti, tak už neváhaj. Čím skôr sa nám ozveš, tým skôr u nás môžeš pracovať.

Sme členskou organizáciou, ktorá združuje dobrovoľnícke centrá a organizácie pracujúce s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami na Slovensku. Vplývame na rozvoj dobrovoľníctva a snažíme sa v rôznych smeroch zlepšovať podmienky pre jeho realizáciu.
Poskytujeme vzdelávanie, supervízie a poradenstvo v oblasti dobrovoľníctva, pracujeme na strategických a koncepčných dokumentoch a legislatívnych normách, ktoré posilňujú dobrovoľníctvo na Slovensku. Prinášame inovácie zo zahraničia, ale naše know-how posúvame aj do ďalších krajín, ktoré sa našou činnosťou môžu inšpirovať. Tvoríme a realizujeme zaujímavé národné a medzinárodné projekty, zázemie pre podporu a uznávanie dobrovoľníctva, pričom sa snažíme presadzovať dlhodobé riešenia. To všetko vďaka obrovskému nasadeniu a chuti meniť veci k lepšiemu.
Zjednodušene: Vytvárame priaznivé prostredie pre rozvoj dobrovoľníctva na Slovensku.
ID: 3857952  Dátum zverejnenia: 28.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac