Opatrovateľ, opatrovateľka v zariadení pre seniorov

Platanum, n.o.

Miesto práce
SNP 65, Smolenice
Termín nástupu
dohodou
5,7 - 6 EUR/hod.nadčasové príplatky, príplatky soboty, nedele, sviatky, nočné služby, mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje komplexné poskytovanie opatrovateľskej starostlivosti, pomoc pri odkázanosti na pomoc inej fyzickej osoby klientom zariadenia sociálnych služieb,
- výkon, asistencia a dohľad pri rannej hygiene, večernej hygiene, sprchovanie, kúpanie, umývanie vlasov, česanie, vyfúkanie vlasov, starostlivosť o ústnu dutinu, starostlivosť o kožu a pokožku, strihanie nechtov na rukách, atd

Informácie o výberovom konaní

nutné osobné stretnutie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia k seniorom, pracovitosť, zodpovednosť

nezisková organizácia poskytujúc verejno prospešné služby v zariadeniach pre seniorov Platanum a St. Moritz Smolenice.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4646625  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.